Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Włochy: 3-4 dni dla 2 osób w Vintage Hotel Rome****

Pobyt w słonecznych Włoszech! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Vintage Hotel Rome**** w Rzymie!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

629 zł

Wartość: 930 zł

Cena: 629 zł

Oszczędzasz: 32%

Pobyt w słonecznych Włoszech! Od 629 zł zamiast 930 zł za 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Vintage Hotel Rome**** w Rzymie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kupon ważny w terminie od 1.11.2017 r. do 31.03.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Modyfikacja i anulowanie potwierdzonej rezerwacji jest możliwe na 10 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon uznaje się za wykorzystany.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od  zakupu na http://go.hotelvoucheronline.com, wpisując kod oraz ID kuponu. W odpowiedzi, na podany w formularzu adres mailowy, zostanie przesłany voucher z instrukcją rezerwacji pokoju.

Opis szczegółowy

Odwiedźcie miasto o najpiękniejszej na świecie historii, z niezwykle bogatą architekturą! Poznajcie Rzym!W cenie kuponu pobyt w nowocześnie urządzonych pokojach z łazienką, TV i Wi-Fi! Codziennie urozmaicone śniadania!Kupony ważne do końca marca 2018! Nie zwlekajcie i zaplanujcie swój wymarzony pobyt we Włoszech już dziś!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 629 zł zamiast 930 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób ze śniadaniami za 929 zł zamiast 1350 zł.   Rzym to miasto o najpiękniejszej na świecie historii, z niezwykle bogatą architekturą: kościoły pochodzące ze średniowiecza, starożytne okazałe budowle, pałace z epoki renesansu, tajemnicze watykańskie muzea, najpiękniejsze place w Europie, znane na cały świat teatry, galerie sztuki i restauracje. Rzym to również miasto tysiąca fontann, dziesiątek wspaniałych parków i ogrodów, gdzie większość ulic i budynków skrywa w sobie bogatą historię, a często także spektakularne tajemnice.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Vintage Hotel Rome**** Via Torre Di Mezzavia 25, 00173 Rzym, Włochy

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.