Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Podlasie: 1-5 nocy z wyżywieniem i sauną

Podlasie: 1-5 nocy dla 2 lub 3 osób z wyżywieniem i sauną w ośrodku Bobrowa Dolina

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

179 zł

Wartość: 300 zł

Cena: 179 zł

Oszczędzasz: 40%

Oferta z: Polska Groupon

Podlasie: 1-5 nocy dla 2 lub 3 osób z wyżywieniem i sauną w ośrodku Bobrowa Dolina

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

 • Ważność Groupon ważny do 25.03.2018. W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja. Cena za 2 lub 3 osoby. Rezerwacja Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 85 717 74 12, +48 692 486 660 lub mailowo: marketing@bobrowadolina.com. Należy dołączyć zakupiony groupon. Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie. Limit grouponów na pobyt: 5. Dodatkowe informacje Lokalizacja hotelu: Zabłudów, Polska. Brak opłaty klimatycznej. Ważny na pobyt w pokoju standard dla 2 lub 3 osób. Dodatkowe osoby Standardowe obłożenie w opcji dla 2 osób: 2 osoby, w opcji dla 3 osób: 3 osoby. Maks. obłożenie w opcji dla 2 osób: 3 os. dorosłe + 1 dziecko + 1 niemowlę, w opcji dla 3 osób: 4 os. dorosłe + 2 dzieci + 1 niemowlę. Dziecko do 4 lat: bezpłatnie, śpiące w łóżku rodziców Dziecko od 4 do 10 lat (włącznie): 70 zł/noc/osoba/łóżko i śniadanie Osoba od 11 lat: 70 zł/noc/osoba/łóżko i śniadanie Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny. Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Opis szczegółowy

Ośrodek

Położony w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy Bobrowa Dolina zaprasza na relaks w malowniczych okolicznościach przyrody. 7-hektarowy, umiejętnie zagospodarowany teren sprzyja realizacji różnego rodzaju pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Hotel oddaje do dyspozycji gości komfortowe pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w wygodne meble, telewizję, łazienkę, dostęp do bezprzewodowego internetu i telefon.

Na parterze obiektu znajduje się restauracja, gdzie w ciepłym wnętrzu goście mogą spożywać aromatyczne potrawy, w tym dania kresowe. Wszystkie są przygotowywane domowym i tradycyjnym sposobem na podstawie lokalnych receptur i z dodatkiem wyłącznie naturalnych składników.

W ośrodku znajdują się liczne atrakcje, które umilają pobyt zarówno miłośnikom aktywnego wypoczynku, jak i osobom potrzebującym wyciszenia i spokoju. Sauna umożliwia regenerację, a spacer w pobliżu zarybionego stawu relaksujący kontakt z naturą.

Firma Training Partners nagrodziła obiekt tytułem „Hotel z pięknym plenerem”.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Pałac Branickich w Białymstoku – jedna z najlepiej zachowanych rezydencji magnackich epoki saskiej na ziemiach dawnej Rzeczypospolitej, w stylu późnobarokowym, określana jako „polski Wersal”. Początki pałacu sięgają XVI wieku. W 1944 roku został zniszczony, a następnie odbudowany w latach 1946-1960. Od końca II wojny światowej mieści się w nim Akademia Medyczna, obecnie Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
 • Opera i Filharmonia Podlaska – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku, obecnie jest to największa instytucja artystyczna na terenie północno-wschodniej Polski i najnowocześniejsze centrum kulturalne w tej części Europy.
 • Zespół Bazyliki Archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białymstoku – zespół świątynny złożony z dwóch połączonych ze sobą budynków kościelnych: starego (z początku XVII wieku) oraz nowego (z początku XX wieku).

Opcje

wyżywienie HB, do 25.03.2018

 • 179 zł zamiast 300 zł za 1 noc – 2 osoby – pok. 2-os.
 • 349 zł zamiast 600 zł za 2 noce – 2 osoby – pok. 2-os.
 • 499 zł zamiast 900 zł za 3 noce – 2 osoby – pok. 2-os.
 • 779 zł zamiast 1500 zł za 5 nocy – 2 osoby – pok. 2-os.

 • 249 zł zamiast 420 zł za 1 noc – 3 osoby – pok. 3-os.
 • 479 zł zamiast 840 zł za 2 noce – 3 osoby – pok. 3-os.
 • 679 zł zamiast 1260 zł za 3 noce – 3 osoby – pok. 3-os.
 • 999 zł zamiast 2100 zł za 5 nocy – 3 osoby – pok. 3-os.

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj