Oferta online

499 zł

Wartość: 1000 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 50%

499zł zamiast 1000zł Świeradów-Zdrój: Zimowy pobyt dla 2 osób z wyżywieniem, masażami i SPA w Rezydencji Zapiecek

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Okres obowiązywania: Kupony ważne od 02.01.2018 do 28.03.2018 W ramach każdego kuponu: - zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką, TV oraz dostępem do internetu - codzienne śniadania w formie bufetu (w godzinach 8:00-9:30) - codzienne obiadokolacje (w godzinach 17:00-18:30, zupa, danie główne, deser) - pakiet dodatkowych atrakcji: zabiegi SPA, wstęp do strefy SPA, bilard (w zależności od długości pobytu, wyszczególnione poniżej) - rabat 10% na wejście do Aquaparku - możliwość korzystania z kącika zabaw dla dzieci - bezpłatny internet Wi-Fi - bezpłatna komunikacja miejska na terenie miasta i gminy Świeradów-Zdrój Dodatkowo w ramach pobytu 3-dniowego: - 1 hydromasaż na łóżku wodnym Wellsystem Medical Spa - 1 godzina gry w bilard Dodatkowo w ramach pobytu 5-dniowego: - 3 zabiegi dla każdej z osób (2 masaże suche na łóżku wodnym Wellsystem Medical Spa, 1 Body Detox) - 1 godzina w strefie SPA (wanna z hydromasażem, sauna, fitness) - 1 godzina gry w bilard Dodatkowo w ramach pobytu 7-dniowego: - 5 zabiegów dla każdej z osób (2 masaże suche na łóżku wodnym Wellsystem Medical Spa, 1 terapia w kapsule SPA do wyboru, 2 Body Detox) - 1 godzina w strefie SPA (wanna z hydromasażem, sauna, fitness) - 2 godziny gry w bilard Pobyt dodatkowych osób (płatne na miejscu): - do 2 r.ż. - 20 zł/doba (śpiące z rodzicami, bez świadczeń) - drugie dziecko do 2 r.ż. - koszt dostawki - od 2 do 10 r.ż. - 69 zł/doba (dostawka z wyżywieniem, mniejsza porcja) UWAGA! Wymagane udokumentowanie wieku dziecka po przyjeździe.

Warunki

 • Dodatkowe informacje:
 • - Realizacja możliwa tylko po podaniu kodu kuponu
 • - Niewykorzystana rezerwacja nie uprawnia do rekompensaty ani zwrotu gotówki
 • Oferta ważna jedynie przy zakupie przez portal okazje.eholiday.pl
 • - Rezerwacje przyjmowane są zgodnie z dostępnością miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc obiekt zaproponuje inny termin pobytu w ramach ważności kuponu
 • - Z chwilą dokonania rezerwacji (zamówienia), kupon nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę, chyba że Obiekt postanowi inaczej
 • - Zwierzęta są akceptowane - mogą obowiązywać dodatkowe opłaty
 • - Opłata uzdrowiskowa - 3,50 zł/doba/osoba
 • - Miejsce parkingowe - 10 zł/doba
 • Rezerwacja:
 • Kupony można łączyć celem przedłużenia pobytu
 • - Konieczne sprawdzenie dostępności miejsc oraz rezerwacja terminu pobytu

Opis szczegółowy

Świeradów-Zdrój to urokliwa miejscowość uzdrowiskowa, w której znajdziemy wszystko, o czym marzymy w czasie zimowego urlopu. Cenne zabytki, świetne warunki do aktywnego wypoczynku, ciekawe szlaki turystyczne oraz piękną przyrodę. Czego można chcieć więcej?

Rezydencja Zapiecek to komfortowy obiekt, z którego rozciąga się fantastyczny widok na Góry Izerskie. Rezydencja proponuje zakwaterowanie w przestronnych, wyposażonych pokojach o wysokim standardzie i zaprasza na wyśmienite posiłki do klimatycznej, stylowej restauracji.

W zależności od wybranego wariantu, w ramach kuponu otrzymujemy również pakiet zabiegów SPA dla każdej z osób oraz możliwość skorzystania z nowoczesnej strefy SPA z jacuzzi i sauną.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 24 Marz 2018 23:59:59 +0100

Kup teraz

Adres

ul. 11 Listopada 15 59-850 Świeradów-Zdrój

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj