Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kopenhaga: 3-4 dni dla 4 osób w hostelu A&O Copenhagen Nørrebro

Weekend w stolicy Danii! Od 549 zł zamiast 830 zł za 3 lub 4 dni dla 4 osób ze śniadaniami w hostelu A&O Copenhagen Nørrebro w Kopenhadze! Kupony ważne do końca 2018 roku!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

549 zł

Wartość: 830 zł

Cena: 549 zł

Oszczędzasz: 34%

Weekend w stolicy Danii! Od 549 zł zamiast 830 zł za 3 lub 4 dni dla 4 osób ze śniadaniami w hostelu A&O Copenhagen Nørrebro w Kopenhadze! Kupony ważne do końca 2018 roku!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Sprawdzenie dostępności i rezerwacja możliwa tylko na stronie http://voucher.aohostels.com z podaniem kodu hotelowego vouchera od Online Media Ltd oraz postępując zgodnie z instrukcją na stronie.
  • Doba hotelowa trwa od godziny 15 do godziny 10.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 4 osób (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci do lat 17) w pokojach z łazienką, telewizorem oraz dostępem do internetu Wi-Fi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Należy doliczyć podatek miejski zgodny z obowiązującą taryfą.
  • Śniadania dla osób dorosłych w cenie kuponu. Śniadania dla dzieci do lat 6 - gratis, dzieci 7-17 lat - 50% zniżki od ceny regularnej.
  • Parking płatny: 10 EUR/dzień.
  • Pobyt psów: 5 EUR/pies/dzień.
  • Kupon ważny do 31.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu, na stronie http://register.hotelvoucheronline.com. W odpowiedzi zostanie przesłany hotelowy voucher.

Opis szczegółowy

Poznajcie Kopenhagę - jedno z najpiękniejszych miast Skandynawii! W pobliżu obiektu stacja kolejowa i stadion Parken!W cenie kuponu pyszne śniadania w formie bufetu! Darmowy dostęp do internetu Wi-Fi w hostelu! Kupony ważne do końca 2018 roku! Wybierzcie się w niesamowitą podróż do stolicy Danii!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 549 zł zamiast 830 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 789 zł zamiast 1380 zł.  Kopenhaga, duńska stolica, jest jednym z najpiękniejszych miast skandynawskich z imponującą architekturą i zabytkami. Położona jest nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager, a strzeże jej najsłynniejsza na świecie duńska Syrenka. W mieście nie brakuje akcentów oraz inspiracji zaczerpniętych z baśni najsłynniejszego duńskiego pisarza Hansa Christiana Andersena. Po mieście najlepiej poruszać się pieszo, bądź rowerem, który można wypożyczyć całkowicie za darmo. Bez wątpienia każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a więc nie zwlekajcie i wybierzcie się w niesamowitą podróż do tego wyjątkowego miejsca!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

A&O Copenhagen Nørrebro Tagensvej 135-137, 2200 København N, Denmark

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj