Oferta online

199 zł

Wartość: 400 zł

Cena: 199 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

199.00 zł zamiast 400.00 zł: Letni wypoczynek w Zakopanem! 3 lub 4 dni dla 2 osób ze śniadaniami w Willi Krzesanica

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • W promieniu 3 km liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe
  • Można łączyć kupony w dłuższe pobyty
  • Atrakcje: termy w Bukowinie oraz w Szaflarach, kompleks basenów termalnych w Bańskiej Niżnej, Muzeum Stylu Zakopiańskiego
  • Opcja 2: pokój 2-osobowy na 4 dni (3 noce), śniadania i pamiątka za 299 zł
  • Opcja 1: 3 dni (2 noclegi) dla 2 osób ze śniadaniami za 199 zł

Opis szczegółowy

Co powiesz na wizytę w Zakopanem podczas ciepłych wiosennych lub letnich dni? Mamy dla ciebie świetną ofertę, która łączy piękne widoki i smakowitą kuchnię regionalną, a to wszystko w miejscu, z którego nie będziesz chciał wyjeżdżać!

Z kuponem MyDeal możesz wypocząć w Willi Krzesanica, a do wyboru masz 2 opcje: 3 dni (2 noclegi) dla 2 osób ze śniadaniami za 199 zł zamiast 400 zł lub pokój 2-osobowy na 4 dni (3 noce) ze śniadaniami i miłą lokalną pamiątką za 299 zł zamiast 600 zł.

Każdy pokój dostępny w Willi Krzesanica ma własny balkon, TV i WC. W pobliżu znajduje się: sklep, przystanek autobusowy, 2 restauracje, w promieniu 3 km liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe.

W Zakopanem i jego okolicach znajdziesz wiele interesujących atrakcji. Możesz wybrać się na wycieczkę i np. odwiedzić kompleks basenów termalnych w Bańskiej Niżnej, Muzeum Kornela Makuszyńskiego, Muzeum Stylu Zakopiańskiego, Muzeum Jana Kasprowicza, Krzeptówki, Dwór Tetmajerów, Tischnerówkę.

Jakby tego było mało, kupony możesz łączyć w dłuższe pobyty! Namów znajomych i wybierzcie się razem do Zakopanego. To malownicze miejsce powoli ci odpocząć w komfortowym otoczeniu i naładować akumulatory.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Krzesanica ul. Stachonie 30a Zakopane Tel.: 602 860 808

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj