Oferta online

15 zł

Wartość: 59 zł

Cena: 15 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

Elegancki supermodny zegarek silikonowy w czterech kolorach. Bądź na czasie! kup na PREZENT!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zegarki Szokin to największy hit sezonu Kolorowe, supermodne i praktyczne silikonowe zegarki zyskały popularność wśród gwiazd Hollywoodu.Szokin to zwariowany świat kolorów i kształtów.Bądź na czasie dzięki nowoczesnej i modnej kolorystyce!Sprawisz modny prezent sobie lub swoim bliskim.Zegarki nie wywołują reakcji alergicznych.

Warunki

  • Kupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu.  Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.W ramach jednego zamówienia można zrealizować kilka kuponów.Kupon nie obejmuje kosztów przesyłkiW celu realizacji kuponu Infobuzer.pl należy: wprowadzić kod z kuponu za pomocą specjalnego  formularza zamówień na stronie sklepu: www.szok.in/infobuzer/

Opis szczegółowy

Czas mija, płynie, biegnie, leci – a przecież nie jest ani rybą, ani gepardem, ani ptakiem. I nie chce wrócić! Biegnie tak szybko, że na jego brak narzekamy niemal wszyscy i niemal codziennie. Cenne chwile Ci umykają? Stań się zaklinaczem czasu i uchwyć je dzięki kuponowi Infobuzer na supermodny zegarek silikonowy Szokin!Szokin to niewątpliwie najmodniejsze zegarki tego sezonu. Silikonowe czasomierze są wodoodporne i wykonane z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Ponadto mają wymienną baterię. Watch są praktycznie niezniszczalne. Niegroźne są im woda, mróz, upał i piasek. Możesz wygrzewać się w nim w pełnym słońcu na plaży lub poddać się białemu szaleństwu na nartach! Miękki pasek z elastycznego tworzywa jest wręcz stworzony dla młodych, aktywnych ludzi, którzy cenią wysoką jakość i doskonały design.Szokin dostępne są w całej gamie kolorów: pomarańczowym, czarnym, jasnoniebieskim, żółtym, brązowym, jasnoróżowym, fioletowym, czerwonym, zielonym, ciemnoróżowym, białym, ciemnoniebieskim i szarym. Kształt także możesz wybrać - kwadratowy lub okrągły. Dzięki wymiennym tarczom możesz dowolnie modyfikować swoje silikonowe zegarki i bawić się modą!Wymiary:długość paska – ok. 23,5 cm grubość koperty – ok. 1,3 cm szerokość paska – ok. 2,2 cm wielkość koperty – 4,1 x 4,1 cmSzybka dostawa i szeroki asortyment sprawiają, że każdy Klient może stać się zadowolonym posiadaczem modnego dodatku. Produkty znajdujące się na wirtualnych półkach sklepu to starannie dobrany asortyment o najwyższej jakości i najniższej cenie.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj