Oferta online

360 zł

Wartość: 720 zł

Cena: 360 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

Szczyrk - 4 dniowy pobyt dla 4 osób w willi "Magdalenka" w Szczyrku. Skorzystaj z promocji i wypoczywaj!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Szczyrk to gwarancja udanego i aktywnego wypoczynku, którego nic nie jest w stanie Ci popsuć, nawet chwilowe pogorszenie pogody! Do takich miejscowości z pewnością należy Szczyrk. Szczyrk jest jedną z najpopularniejszych górskich miejscowości w PolsceWszystkie pokoje posiadają:  łazienki, dostęp do kuchni lub aneksy kuchenne w pokoju ( lodówka, czajnik, mikrofalówka, naczynia), TV,  dostęp do internetu bezprzewodowego, parking przed domem. Dodatkowo 20% rabatu na 4 lokalne restauracje!

Warunki

  • Rezerwacja pokoi od 29.04.2012 do 31.07.2012 Oferta obejmuje: 4 dni (3 noclegi) dla 4 osób w willi „Magdalenka” w Szczyrku. Dodatkowo 20% rabatu na 4 lokalne restauracje! Jeden klient może nabyć nieograniczoną ilość kuponów (pobyt można przedłużać kuponami Infobuzer.pl)Chęć realizacji kuponu należy zgłosić pod numerem telefonu: 603-220-039. Uwaga: Jeżeli rezerwacja nie zostanie odwołana lub przeniesiona na inny termin minimum 48 godzin przed uzgodnionym terminem – kupon przepada.

Opis szczegółowy

Decydując się na wyjazd trzeba dobrze przemyśleć cel naszej wyprawy. Warto wybrać taki region, w którym chwilowe ocieplenia czy pogorszenie pogody nie popsują nam zabawy i radości. Do takich miejscowości z pewnością należy Szczyrk.Szczyrk to małe miasteczko turystyczne położone w Beskidzie Śląskim na wysokości od 460 do 600 m n.p.m. W sezonie zimowym znane jako „narciarskie Eldorado", natomiast latem jako idealne miejsce do wędrówek pieszych i aktywnego wypoczynku. Pierwsze zapiski o Szczyrku, wiosce położonej obszarach górach w obszarach zakonu Cystersów, datuje się już na XV w.Szczyrk jest jedną z najpopularniejszych górskich miejscowości w Polsce, co zawdzięcza swoim niezaprzeczalnym walorom. Od lat przyciąga rzesze turystów z całego kraju i zagranicy. Funkcjonują dziesiątki obiektów jak zajazdy, restauracje, pizzerie, kawiarnie oraz punkty małej gastronomii oferujące swoim gościom kuchnie regionalną, polską, śródziemnomorską, włoską, orientalną oraz wiele innych z różnych stron świata.  Jadąc do Szczyrku koniecznie zatrzymajcie się w przytulnych pokojach gościnnych „Magdalenka”. Czeka Was w nich nie tylko niezwykle sympatyczna obsługa, ale także szokująco niska cena Więcej informacji na temat pokojów gościnnych „Magdalenka” znajdziecie na stronie http://www.szczyrk-magdalenka.pl/. Zapraszamy!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.