Oferta online

160 zł

Wartość: 360 zł

Cena: 160 zł

Oszczędzasz: 56%

160zł zamiast 360zł Kudowa-Zdrój: Wiosenny pobyt z wyżywieniem, basenem, siłownią i nordic walking w Willi Alfa

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Okres obowiązywania: Kupony ważne od 02.04.2018 do 01.07.2018 z wyłączeniem terminów 27.04-06.05.2018, 30.05-03.06.2018 W ramach kuponu: - zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką i balkonem - codzienne śniadania i obiadokolacje - poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godzinie 12:00) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godzinie 18:00) - całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody - nielimitowany dostęp do siłowni i do fotela relaksacyjnego - wejście na basen Słoneczne Termy (jednorazowo podczas pobytu) - możliwość wypożyczenia kijków nordic walking - rabat 10% do Parku Rozrywki - rabat 10% na basen w Słonecznych Termach - rabat 15% do Minieurolandu W Kłodzku - bezpłatny internet Wi-Fi - bezpłatny parking Pobyt dzieci (płatne na miejscu): - do 2 r.ż. - bezpłatnie - od 2 do 7 r.ż. - 55 zł/doba (połowa porcji wyżywienia)

Warunki

 • - Przy pobycie 1 osoby zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym odbywa się za dopłatą 50% wartości kuponu (płatne na miejscu) przy pobytach 3-, 4- i 5-dniowych; przy pobytach 6-, 7- i 8-dniowych dopłata ta nie obowiązuje
 • Dodatkowe informacje:
 • - Realizacja możliwa tylko po podaniu kodu kuponu
 • - Niewykorzystana rezerwacja nie uprawnia do rekompensaty ani zwrotu gotówki
 • Oferta ważna jedynie przy zakupie przez portal okazje.eholiday.pl
 • - Rezerwacje przyjmowane są zgodnie z dostępnością miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc obiekt zaproponuje inny termin pobytu w ramach ważności kuponu
 • - Z chwilą dokonania rezerwacji (zamówienia), kupon nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę, chyba że Obiekt postanowi inaczej
 • Rezerwacja:
 • - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami - 15-25 zł/doba (w zależności od wielkości zwierzęcia, wymagane wcześniejsze uzgodnienie z recepcją)
 • - Opłata klimatyczna - 4 zł/doba/osoba
 • - Konieczne sprawdzenie dostępności miejsc oraz rezerwacja terminu pobytu

Opis szczegółowy

Kudowa-Zdrój szerszej publiczności znana jest nie tylko jako chętnie odwiedzane uzdrowisko, ale także jako popularna miejscowość wypoczynkowa. Na turystów czekają tu wspaniałe krajobrazy, korzystny mikroklimat, ciekawe zabytki oraz świetne warunki do aktywności.

Willa Alfa to komfortowy obiekt, mogący poszczycić się doskonałą lokalizacją. Usytuowany w samym sercu Kudowy-Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego, spełni oczekiwania zarówno amatorów rozrywek, jak i miłośników aktywności, poszukujących idealnej bazy wypadowej.

W ramach kuponu oferowane są także nielimitowany dostęp do siłowni, jednorazowe wejście na basen, atrakcyjne rabaty, w tym do parku rozrywki, a ponadto seanse w fotelu relaksacyjnym.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Wt, 3 Kwie 2018 23:59:59 +0200

Kup teraz

Adres

ul. Słoneczna 12A 57-350 Kudowa-Zdrój

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.