Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Wiosenny pobyt z wyżywieniem, basenem, siłownią i nordic walking

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

78 zł

Wartość: 180 zł

Cena: 78 zł

Oszczędzasz: 57%

Wiosenny pobyt z wyżywieniem, basenem, siłownią i nordic walking

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Okres obowiązywania: Kupony ważne od 02.04.2018 do 30.05.2018 z wyłączeniem terminu 27.04-06.05.2018 Przy pobycie 1 osoby zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym odbywa się za dopłatą 50% wartości kuponu (płatne na miejscu) przy pobytach 3-, 4- i 5-dniowych; przy pobytach 6-, 7- i 8-dniowych dopłata ta nie obowiązuje W ramach kuponu: - zakwaterowanie w komfortowym pokoju z łazienką i balkonem - codzienne śniadania i obiadokolacje - poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godzinie 12:00) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godzinie 18:00) - całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody - nielimitowany dostęp do siłowni i do fotela relaksacyjnego - wejście na basen Słoneczne Termy (jednorazowo podczas pobytu) - możliwość wypożyczenia kijków nordic walking - rabat 10% do Parku Rozrywki - rabat 10% na basen w Słonecznych Termach - rabat 15% do Minieurolandu W Kłodzku - bezpłatny internet Wi-Fi - bezpłatny parking Pobyt dzieci (płatne na miejscu): - do 2 r.ż. - bezpłatnie - od 2 do 7 r.ż. - 55 zł/doba (połowa porcji wyżywienia)

Warunki

 • Dodatkowe informacje:
 • - Realizacja możliwa tylko po podaniu kodu kuponu
 • - Niewykorzystana rezerwacja nie uprawnia do rekompensaty ani zwrotu gotówki
 • Oferta ważna jedynie przy zakupie przez portal okazje.eholiday.pl
 • - Rezerwacje przyjmowane są zgodnie z dostępnością miejsc. W przypadku braku wolnych miejsc obiekt zaproponuje inny termin pobytu w ramach ważności kuponu
 • - Z chwilą dokonania rezerwacji (zamówienia), kupon nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę, chyba że Obiekt postanowi inaczej
 • Rezerwacja:
 • - Możliwość przyjazdu ze zwierzętami - 15-25 zł/doba (w zależności od wielkości zwierzęcia, wymagane wcześniejsze uzgodnienie z recepcją)
 • - Opłata klimatyczna - 4 zł/doba/osoba
 • - Konieczne sprawdzenie dostępności miejsc oraz rezerwacja terminu pobytu

Opis szczegółowy

Kudowa-Zdrój szerszej publiczności znana jest nie tylko jako chętnie odwiedzane uzdrowisko, ale także jako popularna miejscowość wypoczynkowa. Na turystów czekają tu wspaniałe krajobrazy, korzystny mikroklimat, ciekawe zabytki oraz świetne warunki do aktywności.

Willa Alfa to komfortowy obiekt, mogący poszczycić się doskonałą lokalizacją. Usytuowany w samym sercu Kudowy-Zdroju, w pobliżu Parku Zdrojowego, spełni oczekiwania zarówno amatorów rozrywek, jak i miłośników aktywności, poszukujących idealnej bazy wypadowej.

W ramach kuponu oferowane są także nielimitowany dostęp do siłowni, jednorazowe wejście na basen, atrakcyjne rabaty, w tym do parku rozrywki, a ponadto seanse w fotelu relaksacyjnym.


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Słoneczna 12A 57-350 Kudowa-Zdrój

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj