Oferta online

240 zł

Wartość: 485 zł

Cena: 240 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

240 zł zamiast 485 zł za wykonanie w 48 godzin strony internetowej. Wyróżnij się wśród innych profesjonalnym wizerunkiem w sieci!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 48 godzin liczy się od momentu otrzymania przez nas wszystkich potrzebnych danych do uruchomienia strony.
  • Jeśli nie zmieścimy się w czasie 48 godzin, aby uruchomić Twoją stronę, wykonamy ją dla Ciebie za darmo (zwrócimy Ci pieniądze, które wydałeś na kupon w B2BDeal).
  • Oferta dotyczy stworzenia profesjonalnej strony internetowej w 48 godzin.
  • Jedna firma może zakupić dowolną ilość kuponów.
  • Oferta nielimitowana.
  • Gratis: domena internetowa z rozszerzeniem .pl za 0 zł w pierwszym roku oraz serwer hostingowy za 0 zł w pierwszym roku.

Warunki

  • Kupon ważny do 31.07.2012. W przypadku braku realizacji, kupon przepada.
  • Oferta ważna od 12.05.2012 do 26.05.2012.
  • Po zakupie prosimy o kontakt. E-mail: kontakt@skutecznastronainternetowa.pl Tel. 881 766 266.

Opis szczegółowy

Odpowiednio wykreowany wizerunek w internecie to wizytówka Twojej firmy! Profesjonalna i rzetelnie przygotowana strona internetowa umocni Twoją pozycję na rynku. Jeżeli szukasz odpowiedniej dla siebie, łatwej w obsłudze i zrobionej błyskawicznie witryny, to ta oferta jest idealna dla Ciebie!Jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą stronę internetową?Tworzenie ładnej i prostej w obsłudze strony internetowej to długa praca, na którą składa się między innymi zakup domeny i hostingu, instalacja na serwerze, tworzenie baz danych, instalowanie systemów zarządzania treścią, wybory szablonów, dodawanie wtyczek i wiele innych. Tymczasem nasza firma oferuje Tobie stworzenie profesjonalnej strony w 48 godzin!Co charakteryzuje nasze strony www?Elegancki wygląd, dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz wybrać spośród kilkudziesięciu przygotowanych szablonów na naszej stronie.Łatwy w obsłudze panel administracyjny w języku polskim.Uruchomienie 5 wybranych podstron w menu, np. „o firmie / produkty /galeria / referencje / kontakt”.Uruchomienie panelu bocznego, gdzie klient zawsze znajdzie najważniejsze informacje w zasięgu wzroku. W panelu bocznym wstawisz informacje o specjalnej promocji, pokażesz logotypy swoich klientów, wstawisz referencje albo po prostu podasz numer telefonu, żeby łatwo było Cię zapytać o produkty lub usługi.Aktualności lub blog firmowy.UWAGA! Domena i hosting na rok gratis!!!Strona www to nie tylko profesjonalny wygląd ale też domena internetowa, oraz serwer hostingowy. Przy zamówieniu strony w naszej firmie, otrzymasz domenę z końcówką „.pl” zupełnie za darmo na cały pierwszy rok użytkowania! Nasza oferta obejmuje również darmowy hosting przez rok, a w kolejnych latach opłata roczna wynosić będzie jedynie 50 zł!Dodatkowo otrzymasz:Narzędzie do zliczania, ile osób wchodzi na Twoją stronę, czy im się ona podoba oraz jak długo u Ciebie przebywają, czyli zainstalowane statystyki Google Analytics.Adresy email.Formularz kontaktowy na stronie niezbędny po to, aby ułatwić klientom kontakt z Twoją firmą.Estetyczne wyświetlanie zdjęć w galerii.Proste edytowanie treści i wstawianie obrazków w panelu bocznym strony bez znajomości języka HTML.Klienci będą polecać Twoją stronę swoim znajomym w prosty sposób za pomocą przycisków do popularnych portali społecznościowych (Facebook, Twitter, Google + i inne).Extra BonusW ciągu 30 dni od odebrania strony, możesz bez dodatkowych kosztów zmienić zdanie dotyczące wyglądu strony, a wtedy zainstalujemy Ci i dostosujemy nowy szablon.Strona internetowa w 48 godzin - teraz jest to prostsze niż kiedykolwiek!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Toszecka 102 44-117 Gliwice

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj