Oferta online

1399 zł

Wartość: 2798 zł

Cena: 1399 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

1399.00 zł zamiast 2798.00 zł: 8 dni relaksu na słonecznej Sardynii! Hotel 3*, przelot i wyżywienie w cenie kuponu

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 4 terminy do wyboru
  • W cenie: przelot samolotem (Kraków-Cagliari-Kraków), opłaty lotniskowe, bagaż rejestrowany, transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w Hotelu*** i wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), ubezpieczenie NNW, KL, opieka pilota-rezydenta
  • 8 dni (7 nocy) dla 1 osoby w kurortach Cagliari - Villasimius na Sardynii

Opis szczegółowy

Byłeś już na wakacjach na Krecie, Cyprze lub Majorce? A co powiesz na spędzenie tegorocznych wakacji na drugiej pod względem wielkości wyspie na Morzu Śródziemnym – Sardynii? Gdzie górski krajobraz kontrastuje z turkusowym morzem, wspaniałymi plażami i bogatą historią? Zapraszamy cię na 8-dniowy urlop w kurortach Cagliari – Villasimius!  Za 7 nocy dla 1 osoby na Sardynii, z przelotem i wyżywieniem w terminie: 16-23.07.2012, 30.07-06.08.2012 zapłacisz z kuponem MyDeal 1499 zł zamiast 2798 zł. A za wycieczkę w terminie 17.08-24.08.2012 lub 07.09-14.09.2012 zapłacisz jedynie 1399 zł.

Kupon obejmuje: przelot samolotem na trasie Kraków-Cagliari-Kraków, opłaty lotniskowe, bagaż rejestrowany, transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelach Fortuna 3* (w kurortach na trasie Cagliari - Villasimius) w pokojach 2-, 3- lub 4-osobowych i wyżywienie 2 x dziennie - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu (napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne), ubezpieczenie NNW, KL, podatek VAT, opieka pilota-rezydenta.

Czekają cię noclegi w jednym z kurortów znajdujących się na trasie Cagliari – Villasimius, np. Solanas, Terra Mala, Foxi, Geremeas w kompleksach hotelowych Fortuna 3*. Możesz być pewien wysokiego standardu hoteli, ponieważ wszystkie hotele na Sardynii słyną z luksusowego wyposażenia. Każdy z pokoi wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, a z okien rozpościera się widok na morze, park lub centrum miejscowości.

Kompleksy Fortuna 3* to doskonałe punkty wypadowe do zwiedzenia Sardynii. Na brak atrakcji na wyspie nie można narzekać! Cagliari – stolica Sardynii to jeden z największych portów na Morzu Śródziemnym. Miasto położone jest blisko górskich parków narodowych (np. Monta Arcosu i Maidopis) oraz innych atrakcyjnych miejsc jak Maddalena Beach lub Chia. Kurort  Villasimius znany jest natomiast z bogatego życia nocnego. Znajdziesz tam liczne bary i dyskoteki oraz dwie przepiękne piaszczyste plaże.

Do wyboru masz 4 wakacyjne terminy wyjazdu, a na każdy z nich przygotowaliśmy po 25 kuponów. Nie zastanawiaj się więc ani przez chwilę i już dziś kliknij „Kup Teraz”!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.mydeal.pl/produkty/8073

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.