Oferta online

49 zł

Wartość: 150 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Okazjoteka

49 zł zamiast 150 zł za duży Fotoobraz na płótnie 50x70 cm umieszczony na blejtramie, gotowy do powieszenia. Doskonały pomysł na oryginalny prezent lub ciekawy dodatek do wystroju Twojego mieszkania!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Oprawy na płótnie są gotowe do powieszenia, eleganckie i nie potrzeba ich nawet oprawiać w ramę
 • Najwyższa, fotograficzna jakość druku ploterem EPSON na prawdziwym płótnie atramentami pigmentowymi
 • Stwórz oryginalny fotoobraz jakiego nie ma nikt inny i dodaj swojemu mieszkaniu kolorytu!
 • Bezpieczna i szybka dostawa (kurier, obrazy pakowane w dopasowane do formatu kartony)
 • Obraz pokryty ochronnym laminatem płynnym, który zabezpieczy je na lata
 • Tylko 49 zł za duży Fotoobraz na płótnie umieszczony na blejtramie

Warunki

 • W cenie kuponu Fotoobraz na płótnie 50x70 cm umieszczony na blejtramie
 • Korzystając z tego programu prosimy wybrać zdjęcie i przesłać do fotokontakt.pl. Wystarczy, że wpiszesz w polu kod promocji: Okazjoteka (przed zalogowaniem w pierwszym oknie programu), a w polu uwagi (na samym końcu programu, już po zaznaczeniu plików do wysłania) numer kuponu (bez podania kodów zamówienie nie może być realizowane)
 • Pliki na serwer fotokontakt.pl należy przesłać programem Fotosender (znajduje się on w dziale "Pobierz" na stronie fotokontakt.pl)
 • Kupony można realizować od 14 maja do 15 lipca 2012
 • Przesyłka dodatkowo płatna - 25 zł bez względu na ilość zakupionych fotoobrazów
 • Można kupić i wykorzystać dowolną ilość kuponów

Opis szczegółowy

Fotoobraz to wysokiej jakości imitacja obrazu malowanego na płótnie i oprawionego na malarskich, drewnianych blejtramach gotowych do zawieszenia. Nie musisz szukać w sklepach masowych i drogich produktów tego typu. Wystarczy wybrać wzór (ulubiona fotografia, reprodukcja, dzieło, portret) i zamówić specjalnie wykonany obraz z dostawą do domu. To również doskonały pomysł na unikalny prezent!Pokrycie obrazu ochronnym laminatem płynnym zabezpieczy Twoje dzieło przed promieniami UV, kurzem i wilgocią na lata, pozwoli również na przecieranie obrazu wilgotną szmatką. Obrazów nie trzeba dodatkowo oprawiać w ramę, dzięki zadrukowanym bokom prezentują się wspaniale na każdej ścianie.Druk wykonywany jest na profesjonalnym ploterze wielkoformatowym firmy EPSON przy użyciu nieszkodliwych dla zdrowia atramentów wodnych ULTRACHROME K3. Obraz bez obaw można powiesić nawet w pokoju niemowlęcym. Produkt jest wykonany ze znakomitych materiałów.Jak zrealizować kupon Okazjoteki:1) Wejdź na stronę www.fotokontakt.pl i w dziale "Pobierz" ściągnij program Fotosender2) Korzystając z programu Fotosender wybierz zdjęcie, które chcesz umieścić na fotoobrazie.3) Po kliknięciu na ikonkę aparatu, która pojawi się na pulpicie po instalacji należy w polu "kod promocji" wpisać Okazjoteka. Krok kolejny to wybór formatu na płótnie (50x70) i przesłanie do laboratorium fotograficznego. W ostatniej odsłonie programu w polu "uwagi" nalezy wpisać numer kuponu Okazjoteki i wysłać zlecenie.4) Następnie nalezy spisać numer zlecenia, który nada Państwu fotosender i opłacić koszt transportu na konto FotoKontakt - 35 8309 0000 0075 0729 2000 0010. Koszt przesyłki wynosi 25 zł niezależnie od ilości wysyłanych fotoobrazów. W tytule przelewu należy zamieścić imię i nazwisko osoby, która zakupiła kupon oraz numer zlecenia z fotosendera5) Fotoobraz zostanie dostarczony pod wskazany w zleceniu adres6) Informacje na temat realizacji udzielane są mailowo. Prosimy wysłać zapytanie na adres laboratorium@fotokontakt.pl i podać w nim nazwę portalu na którym kupiono kupon, numer zlecenia z fotosendera oraz termin zapłaty za transportTermin wykonania obrazu wynosi do 4 dni roboczych od momentu otrzymania plików oraz wpłaty plus czas potrzebny firmie kurierskiej na dostarczenie.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj