Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Amsterdam: 3-4 dni dla 4 osób w hostelu A&O Amsterdam Zuidoost

Weekend w Amsterdamie! Od 499 zł zamiast 830 zł za 3 lub 4 dni dla nawet 4 osób ze śniadaniami w hostelu A&O Amsterdam Zuidoost! Kupony ważne do końca grudnia 2018!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

499 zł

Wartość: 830 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: 40%

Weekend w Amsterdamie! Od 499 zł zamiast 830 zł za 3 lub 4 dni dla nawet 4 osób ze śniadaniami w hostelu A&O Amsterdam Zuidoost! Kupony ważne do końca grudnia 2018!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Sprawdzenie dostępności i rezerwacja możliwa tylko na stronie http://voucher.aohostels.com z podaniem kodu hotelowego vouchera od Online Media Ltd oraz postępując zgodnie z instrukcją na stronie.
  • Doba hotelowa trwa od godziny 15 do godziny 10.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 4 dni (3 noce) dla 4 osób (2 osoby dorosłe plus 2 dzieci do lat 17) w pokojach z łazienką, telewizorem oraz dostępem do internetu Wi-Fi. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Należy doliczyć podatek miejski zgodny z obowiązującą taryfą.
  • Śniadania dla osób dorosłych w cenie kuponu. Śniadania dla dzieci do lat 6 - gratis, dzieci 7-17 lat - 50% zniżki od ceny regularnej.
  • Parking płatny: 10 EUR/dzień.
  • Kupon należy wymienić na voucher hotelowy w ciągu 8 dni od zakupu, na stronie http://register.hotelvoucheronline.com . W odpowiedzi zostanie przesłany hotelowy voucher.
  • Pobyt psów: 5 EUR/pies/dzień.
  • Kupon ważny do 31.12.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.

Opis szczegółowy

Odkryjcie uroki stolicy kraju kwitnących tulipanów! Poznajcie klimatyczny Amsterdam!Hotel usytuowany blisko stacji metra i Amsterdam Arena! Pobyt ze śniadaniami w formie bufetu!Kupony ważne do końca 2018 roku! Pakujcie walizki i wybierzcie się w niezapomnianą podróż do niezwykłego miasta!  Do wyboru macie:3 dni (2 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 499 zł zamiast 830 zł,4 dni (3 noce) dla 2 osób dorosłych i 2 dzieci poniżej lat 17 ze śniadaniami za 679 zł zamiast 1380 zł.  Amsterdam jako stolica Holandii, nazywana potocznie Wenecją Północy ze względu położenia nad rzeką i licznymi kanałami (160), pomimo niewielkich rozmiarów ma do zaoferowania turystom mnóstwo wrażeń, które czekają na każdym kroku - liczne muzea, dobre restauracje, sprawna komunikacja miejska oraz rozmaite ośrodki kulturalne. Odwiedzenie Amsterdamu w okresie kwitnących tulipanów na przełomie kwietnia i maja może dostarczyć niesamowitych doznań. Jeśli szukacie miasta, które nigdy nie śpi oraz które spokojnie można zwiedzić w weekend, nawet na rowerze, zapoznajcie się koniecznie z Naszą ofertą!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

A&O Amsterdam Zuidoost Hogehilweg 22, 1101 CD Amsterdam-Zuidoost, Netherlands

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj