Oferta online

499 zł

Wartość: 1132 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

499.00 zł zamiast 1132.00 zł: Spa w Raju w Nałęczowie: 3 dni dla 2 osób, wyżywienie i zabiegi Spa w cenie

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • W cenie kuponu: śniadania i obiadokolacje, bon o wartości 400 zł (dla 2 osób) do wykorzystania na wybrane zabiegi Spa, nordic walking z instruktorem i popołudniowe ćwiczenia na stołach izometrycznych
  • Opcja 1: 3 dni (od poniedziałku do piątku) dla 2 osób w Spa w Raju w Nałęczowie za 499 zł zamiast 1132 zł
  • Opcja 2: 3 dni (od piątku do niedzieli) dla 2 osób Spa w Raju w Nałęczowie za 579 zł zamiast 1132 zł

Opis szczegółowy

Nałęczów jest jednym z najsłynniejszych polskich uzdrowisk. Cisza, spokój i orzeźwiające zabiegi Spa pozwalają na prawdziwy relaks! Jeśli chcesz sprawić swojej mamie wyjątkowy prezent z okazji jej święta, zamów kupon MyDeal na pobyt w Nałęczowie w kameralnej, stuletniej Willi Raj.

Do wyboru masz 2 opcje:- 3 dni (2 noclegi) od poniedziałku do piątku dla 2 osób w Spa w Raju w Nałęczowie za 499 zł zamiast 1132 zł,- 3 dni (2 noclegi) od piątku do niedzieli dla 2 osób Spa w Raju w Nałęczowie za 579 zł zamiast 1132 zł.

Kupon obejmuje codzienne śniadania i obiadokolacje, nordic walking z instruktorem (od pn. do pt.), popołudniowe ćwiczenia na stołach izometrycznych (od pn. do pt.) i bon o wartości 400 zł (dla 2 osób) do wykorzystania na wybrane zabiegi Spa. Do wyboru masz ponad 100 zabiegów, na które będziesz mogła się zdecydować z kuponem wartościowym.

Przykładowe ceny:- 1,5-godz. zabieg na ciało w tubie Power Slim (masaż ciała wzmacniający ciało, redukujący bóle pleców, działający antystresowo i antydepresyjnie) - od 95 zł do 190 zł - maski: z alg, glinki, piękności, liftingujące - 55 zł- zabieg antystresowy lub antydepresyjny - 30 zł- zabieg „Bomba witaminowa” - 250 zł - masaż odchudzający energiczny - 49 zł- zabieg nawilżająco-odżywczy na bazie alg i czekolady „Słodki Relaks” - 210 zł - zabieg terapeutyczny na bóle karku i pleców - 95 zł

Listę wszystkich dostępnych zabiegów znajdziesz na stronie: www.spawraju.pl.

Willa Raj to kameralna stuletnia willa, która jest architektoniczną perełką miasta. W pobliżu znajdziesz Park Zdrojowy, Muzeum Bolesława Prusa, Muzeum Stefana Żeromskiego i wąwozy lessowe.

Możesz kupić i wykorzystać tyle kuponów, ile chcesz i łączyć je w dłuższe pobyty. Wolisz podarować kupon mamie czy wybrać się większą grupą? Decyzja należy do ciebie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Willa Raj ul. Lipowa 15 Nałęczów Tel.: 81 501 484

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.