Oferta online

58 zł

Wartość: 85 zł

Cena: 58 zł

Oszczędzasz: 32%

Wiosenne wejście dla 1-2 osób do Strefy Zabawy, Relaksu oraz Saunarium

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Możliwość wykorzystania kuponu w terminach: 13-27.04.2018 07-30.05.2018 04-22.06.2018 Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 38°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 metrów, karuzelami wodnymi, armatkami, kaskadami i innymi atrakcjami. Strefa Relaksu to 3 baseny z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. Saunarium: - sauna fińska: o temperaturze do 100°C i wilgotności do 20% - łaźnia parowa: o temperaturze do 45°C i wilgotności do 100% - grota kamienna: o temperaturze do 50°C i wilgotności do 45% - sauna Stara góralska: o temperaturze do 60°C i wilgotności do 35% - ruska bania: o temperaturze do 65°C i wilgotności do 60% Saunarium to również basen z wodą chłodzącą do pływania oraz basen relaksacyjny z surową wodą siarkową. UWAGA: w Saunarium obowiązuje strefa nietekstylna. Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami: do saun należy wejść nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie trzeba zabrać ze sobą ręcznik lub pareo (ręcznik należy rozłożyć pod całe ciało, siadając lub kładąc się na ławkach w taki sposób, by żadna część ciała nie stykała się bezpośrednio z deskami, w tym stopy). Z saun mokrych korzysta się nago (przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać siedzisko wodą za pomocą węża znajdującego się przy wejściu, po zakończeniu czynność powtórzyć). Użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago i odwrotnie. Z natrysków oraz basenów można korzystać w strojach kąpielowych bądź nago. Menu obiadowe (przy pakietach z obiadem): Dla osoby dorosłej do wyboru: - kwaśnica, pieczony filet z indyka w sosie, kluski śląskie, zestaw surówek - rosół z makaronem, kotlet schabowy, ziemniaki, kapusta zasmażana - pomidorowa z ryżem, ryba panierowana, frytki, zestaw surówek Dla dzieci do 13 r.ż.: zupa pomidorowa, nuggetsy z frytkami i surówką

Warunki

 • Dodatkowe informacje:
 • Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: (18) 261 25 40
 • Oferta ważna jedynie przy zakupie przez portal okazje.eholiday.pl
 • - Transfer z oraz do hotelu nie jest zapewniany
 • - Zwierzęta nie są dozwolone
 • - W obiekcie dostępny jest bezpłatny internet W-Fi
 • Kupony można łączyć w dowolnej konfiguracji
 • - Skorzystanie z pakietu zawierającego usługi SPA (masaż) wymaga wcześniejszej rezerwacji w SPA Powrót do Źródła. Klienci otrzymają białą, gumową opaskę. Rezerwacja SPA: (18) 265 74 94. Masaże będą odbywać się w osobnych gabinetach
 • - Godziny otwarcia - codziennie od 9:00 do 22:00
 • - Z zakupionym kuponem w wersji wydrukowanej lub na urządzeniu mobilnym należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta
 • Jak zrealizować kupon?
 • - Przy pakietach z obiadem klient otrzyma papierową opaskę uprawniająca do skorzystania z posiłku - opaskę można wymienić na obiad w restauracji Strefy Zabawy lub w Strefie Relaksu

Opis szczegółowy

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej to nowoczesny kompleks basenów termalnych, usytuowany w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów. To idealne miejsce zarówno dla osób marzących o relaksie i regeneracji sił witalnych, amatorów wodnej rozrywki, jak i rodzin z dziećmi.

Kompleks tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34-38°C o wysokiej zawartości cennych mikroelementów. Wykorzystywana woda pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C.

Strefa Relaksu to miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym otoczeniu. W tej strefie do dyspozycji gości oddaje się baseny wewnętrzne i zewnętrzne oraz szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery, stacje masażu, armatki, kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi.

Z kolei w Strefie Zabawy znajdują się wewnętrzne i zewnętrzne baseny termalne, całoroczne zjeżdżalnie, karuzele wodne, armatki, kaskady, basen ze sztuczną falą, grotę z gejzerem, wodospad, ławeczki do masażu bocznego i dennego, dwie wanny jacuzzi, brodzik wewnętrzny z kaskadami wodnymi, wodne i suche place zabaw dla dzieci oraz strefę kąpieli słonecznych.

Całości dopełnia Saunarium, czyli miejsce, w którym filozofia saunowania łączy się z głęboką relaksacją i wyciszeniem. W strefie znajdują się: sauna fińska, łaźnia parowa, grota kamienna, sauna Stara Góralska, ruska bania, tężnia solankowa, pokój relaksu z koloroterapią, basen relaksacyjny, basen z masażem stóp, beczka do schładzania i strefa kąpieli słonecznych.

Zobacz film z Termy Bania:


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Środkowa 181 34-405 Białka Tatrzańska

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj