Oferta online

53 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 53 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

53.00 zł zamiast 99.00 zł: Biżuteryjny pendrive 8 GB w kształcie serduszka z kryształkami

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 6 miesięcy gwarancji
  • Biżuteryjny pendrive w kształcie serduszka z kryształkami, pojemność 8 GB
  • Nie wymaga instalowania dodatkowych sterowników
  • Pendrive zapakowany jest w eleganckie pudełko - idealny pomysł na prezent dla każdej kobiety

Opis szczegółowy

Nosisz przy sobie każdego dnia pamięć USB? Obecnie jest to nie tylko najwygodniejszy sposób przenoszenia danych, ale także elegancki gadżet, szczególnie przydatny każdej kobiecie. Nowoczesne pendrive'y mają oryginalne kształty i różnorodne kolory. Teraz możesz zamówić taki wyjątkowy dodatek, a z kuponem MyDeal zapłacisz za niego tylko 53 zł zamiast 99 zł!

Biżuteryjne pendrive'y mają 8 GB pojemności, a przeniesione tam dane będą możliwe do odczytania nawet przez 10 lat! Pamięć USB nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych sterowników. Urządzenie współpracuje z wszystkimi popularnymi systemami - Windows 98 SE/ME/2000/XP/Vista/Windows 7, Mac OS X oraz Linux 2.4 i wyższe. Pendrive'y objęte są półroczną gwarancją.

Pendrive ma kształt serca, w którym jedna połówka ozdobiona jest kryształami, ma również delikatny sznurek, dzięki któremu wygląda jak modny naszyjnik!

Biżuteryjny pendrive zapakowany jest w eleganckie pudełko. Jest to świetny pomysł na  prezent. Nie zastanawiaj się długo z podjęciem decyzji i już dziś kliknij „Kup Teraz” - oferta jest limitowana.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.mydeal.pl/produkty/7690

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.