Oferta online

780 zł

Wartość: 1560 zł

Cena: 780 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

PARYŻ: 780 zł zamiast 1 560 zł (-50%) za bon na 5-dniową wycieczkę autokarową z zakwaterowaniem i śniadaniami zorganizowaną przez profesjonalne Biuro Turystyki Master Tur. Nie odkładaj marzeń na później! Paryż - miasto zakochanych czeka na Ciebie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Romantyczny rejs po Sekwanie...
 • Wspaniały, pełen wrażeń wyjazd do Stolicy Francji
 • Paryż od lat przyciąga turystów z różnych stron świata, spragnionych niecodziennych wrażeń, przeżyć kulturalnych i zabawy
 • Poczuj magię Paryża: miasta Wiktora Hugo , Moneta, Edith Piaf , Moliera, Aleksandra Dumas i wielu innych wybitnych osobistości świata polityki, kultury i sztuki
 • Odkryjesz klimat urokliwych, paryskich uliczek i kawiarni...
 • Dzięki zwiedzaniu z polskojęzycznym przewodnikiem, poznasz najciekawsze historie i zgłębisz wiedzę na temat tego uroczego miasta
 • Aż 3-dniowe zwiedzanie najważniejszych miejsc Paryża . W programie między innymi: Luwr, ogrody Tuileries, Pola Elizejskie, Łuk Triumfalny, Muzeum Perfum Fragonard, plac Concorde , Dzielnica Łacińska, Sorbona i Panteon . Dużą atrakcją będzie również zobaczenie wieży Eiffla (wjazd na szczyt), Montmartre'u, bazyliki Sacre-Coeur, placu Pigalle czy Moulin Rouge
 • Zrób prezent bliskiej osobie, wykup 2 bony i zabierz swoją ukochaną w romantyczną podróż. Wybierz oryginalny sposób na niecodzienne oświadczyny
 • Paryż - miasto niecodziennych wrażeń, przeżyć kulturalnych i romantycznych uniesień
 • Hit sprzedaży 2012 r. Majówkę w Paryżu dzięki tej ofercie spędziło ponad 500 osób!
 • Majówka w mieście zakochanych. Najpiękniejsze miasto w Europie czeka na Twoje odkrycie!
 • Spełnij marzenia swoich bliskich, zrób niespodziankę rodzinie, rodzicom, wybierz się z przyjaciółmi czy zorganizuj swoim pracownikom wyjazd integracyjny. Niesamowite wrażenia gwarantowane

Warunki

 • Podatek VAT
 • Organizatorem wycieczki jest Biuro Turystyki Master Tur
 • Ramowy rozkład jazdy
 • Dodatkowo płatne we własnym zakresie :
 • Opłaty drogowe i parkingowe autokaru
 • 2 śniadania w hotelu
 • Oferta agencyjna z działu KupTravel
 • TRASA I - KRAKÓW  14.00  Dworzec Główny PKS, stanowisko G8, KATOWICE 15.30  plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja, WROCŁAW 18.30 dworzec PKS peron 5
 • Termin wycieczki: od 27.04.2013 do 01.05.2013 - 780 zł/os.
 • Oferta skierowana również do FIRM, zafunduj swoim pracownikom niezapomniana przygodę
 • Jedna osoba może zrealizować dowolna liczbę bonów , zrób niespodziankę komuś bliskiemu, rodzinie, chłopakowi, mężowi czy żonie. Spędźcie razem wspaniały majowy weekend!!!
 • Rezerwacji  wycieczki należy dokonać w ciągu 3 dni od chwili zakupu KupBonu przez formularz zgłoszeniowy na stronie http://mastertur.eu/formularz/
 • Oferta nie łączy się z innymi promocjami
 • Bilety wstępu (Luwr do 26 roku życia gratis za okazaniem legitymacji lub dowodu osobistego, pozostali 14 €),  rejs statkiem po Sekwanie  (13 €), wyjazd na  Wieżę  Eiffla (7- 15 €), metro w Paryżu  (ok 10 € - koszt obligatoryjny)
 • W rubryce „ kod kuponu ” prosimy o podanie numeru KupBonu
 • Zestawy słuchawkowe VOX
 • Oferta obejmuje 5- dniową niesamowitą wycieczkę do stolicy Francji z przejazdem w obie strony, śniadaniami, noclegami w komfortowych hotelu i unikatowym programem zwiedzania dla 1 os.
 • W cenie KupBonu: Przejazd komfortowym autokarem (wideo/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja) 2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelu Balladins** lub Ibis**, pokoje 2- i 3-osobowe (dla rodzin) z łazienką i TV (dla par i małżeństw zagwarantowane pokoje 2-osobowe) 2 śniadania w hotelu Opiekę licencjonowanego pilota na trasie Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem Opłaty drogowe i parkingowe autokaru Ubezpieczenie turystyczne grupy KL i NNW Zestawy słuchawkowe VOX Podatek VAT
 • 2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelu Balladins** lub Ibis**, pokoje 2- i 3-osobowe (dla rodzin) z łazienką i TV (dla par i małżeństw zagwarantowane pokoje 2-osobowe)
 • Dla chętnych wieczór francuski: tradycyjne dania kuchni francuskiej - żabie udka, ślimaki, zupa cebulowa, dania główne do wyboru, desery, wino i napoje bez ograniczeń!!! muzyka francuska i polska grana na żywo. Koszt 35 €/os.
 • Dopłata do wyjazdu: z Warszawy - 90 zł, Łodzi - 70 zł, Poznania - 70 zł (płatne podczas wycieczki)
 • Wyjazd (sobota, 27.04.2013) TRASA I - KRAKÓW  14.00  Dworzec Główny PKS, stanowisko G8, KATOWICE 15.30  plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja, WROCŁAW 18.30 dworzec PKS peron 5 TRASA II - WARSZAWA 13.00 parking przed PKiN od strony ul. Emilii Plater, ŁÓDŹ 15.30 dworzec PKS Łódź Kaliska,POZNAŃ 19.00 plac przed dworcem PKP (ul. Dworcowa). Postoje na trasie na posiłek (indywidualnie).  Ostatecznie godzina i miejsce odjazdu zostaną podane 7 dni przed terminem Dopłata do wyjazdu: z Warszawy - 90 zł, Łodzi - 70 zł, Poznania - 70 zł (płatne podczas wycieczki)
 • Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem
 • Ostatecznie godzina i miejsce odjazdu zostaną podane 7 dni przed terminem
 • TRASA II - WARSZAWA 13.00 parking przed PKiN od strony ul. Emilii Plater, ŁÓDŹ 15.30 dworzec PKS Łódź Kaliska,POZNAŃ 19.00 plac przed dworcem PKP (ul. Dworcowa). Postoje na trasie na posiłek (indywidualnie).
 • Przejazd komfortowym autokarem (wideo/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja)
 • Ubezpieczenie turystyczne grupy KL i NNW
 • Opiekę licencjonowanego pilota na trasie

Opis szczegółowy

Magiczne miasto Paryż jest jak tęcza, mieni się setkami kolorów i barw. Każdy w tym mieście może znaleźć cos dla siebie. Kultowe zdjęcie z Wieżą Eiffla w tle, flakonik francuskich perfum, świetnie skrojone ubrania, czar paryskich kawiarni, analiza obrazu ,,Mona Lisy’’ w Luwrze, romantyczny rejs po Sekwanie czy szalona zabawa w Euro Disneylandzie. Wszystko to sprawi, że weekend majowy będzie niezapomnianą przygodą. Teraz dzięki ofercie KupBon przygotowanej razem a Biurem Podróży Master Tur już za 780 zł spełnisz swoje marzenia, poznasz stolicę Francji i wrócisz z walizką pełną pamiątek i wrażeń na lata!

Plan wyjazdu:

Kraków, godz. 14.00, Dworzec Główny PKS, stanowisko G;

Katowice, godz. 15.30, plac przed dworcem PKP, ul. św. Andrzeja;

Wrocław, godz.18.30, dworzec PKS, stanowisko 5;

Warszawa, godz 13.00, parking przed PKiN, od strony ul Emilii Plater

Łódź, godz. 15.30, dworzec PKS Łódz Kaliska;

Poznań, godz. 19.00, plac przed dworcem PKP, ul.Dworcowa

Dodatkowo dopłata do wyjazdu: z Warszawy 90 zł, z Łodzi 70 zł i z Poznania 70 zł ( płatne podczas wycieczki)

Cena nie zawiera wyżywienia (dla chętnych organizowane będą posiłki w sprawdzonych restauracjach w Paryżu w cenie 6,50-10,00 €).

Dla chętnych wieczór francuski - 35 € od osoby (tradycyjne dania kuchni francuskiej - żabie udka, ślimaki, zupa cebulowa, dania główne do wyboru, desery, wino i napoje bez ograniczeń, muzyka francuska i polska grana na żywo.

Super okazja! Nie odkładaj marzeń na później, zrealizuj je już teraz.

Edith Piaf w piosence ‘’Sous le ciel de Paris’’ śpiewała:

‘’Pod niebem Paryża ulatuje piosenka

Narodziła się dzisiaj w sercu jakiegoś chłopca

Pod niebem Paryża spacerują zakochani

Ich szczęście buduje się na melodii stworzonej dla nich (...) ‘’

W ramach KupBonu otrzymujesz:

Przejazd komfortowym autokarem (wideo/DVD, barek, toaleta, klimatyzacja),

2 noclegi na przedmieściach Paryża w hotelu Balladins** lub Ibis**, pokoje 2- i 3-osobowe z łazienką i TV (dla par i małżeństw zagwarantowane pokoje 2-osobowe),

2 śniadania w hotelu,

Opiekę licencjonowanego pilota na trasie,

Zwiedzanie Paryża z przewodnikiem,

Opłaty drogowe i parkingowe autokaru,

Ubezpieczenie turystyczne grupy KL i NNW,

Podatek VAT,

Zestaw słuchawkowy VOX.

Program wyjazdu:

I dzień- wyjazd (sobota)

Zbiórka uczestników i wyjazd. Nocny przejazd przez Niemcy do Francji.

II dzień - Paryż ( niedziela)

Przyjazd do Paryża w godzinach południowych. Zakwaterowanie i odpoczynek. Zwiedzanie Luwru w towarzystwie Psyche i Kupidyna. Spacer przez ogrody Tuileries, przejście na plac Concorde, a następnie spacer Polami Elizejskimi do symbolu chwały Francji - Łuku Triumfalnego. Czas wolny na posiłek. Wieczór uwieńczony rejsem statkiem po Sekwanie w romantycznej scenerii miasta. Przyjazd do hotelu i nocleg.

III dzień- Paryż (poniedziałek)

Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Przejazd autokarem do Paryża. Podczas objazdówki będzie można zobaczyć Muzeum Orsay, Katedrę Notre-Dame, most Aleksandra III, kościół św. Marii Magdaleny, Operę Garnier, plac Vendome, miejsca, gdzie zmarł Fryderyk Chopin i brał ślub Napoleon Bonaparte. Czas wolny na Montmartrze - romantycznej i urokliwej dzielnicy filmowej Amelii. Sporą atrakcją jest również bazylika Sacre-Coeur. Wrażeń dostarczy także spacer po zmroku przez oświetloną aleję i plac Pigalle. Nie można nie zobaczyć słynnego kabaretu Moulin Rouge. Chętni zostaną zaproszeni na wieczór francuski do jednej z najstarszych restauracji Paryża w Dzielnicy Łacińskiej. Smakowite dania kuchni francuskiej konsumowane będą przy ponadczasowych melodiach muzyki francuskiej. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

IV dzień- Paryż ( wtorek )

Tradycyjne francuskie śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd metrem do Paryża. Ostatni dzień wrażeń zaczniemy od spotkanie z Damą Paryża - wjazd na Wieżę Eiffla, z której rozciąga się panorama na całe miasto. Po zwiedzeniu Muzeum Perfum Fragonard, możliwość zakupu francuskich perfum. Następnie przejedziemy metrem na wyspę Cite - najstarszą część miasta; zwiedzimy katedrę Notre-Dame. W tętniącej życiem przez całą dobę Dzielnicy Łacińskiej przewidziany jest czas wolny na posiłek i zakup pamiątek oraz obejrzenie paryskiej Sorbony i Panteonu, miejsca spoczynku m.in. najsławniejszej pary naukowców- Państwa Curie. Wieczorem wyruszymy w drogę powrotną. Nocny przejazd przez Francję i Niemcy.

V dzień- powrót ( środa )

Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych (Wrocław, Poznań), w godzinach wieczornych (Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa). Zakończenie wycieczki.

Wybierz się na weekend majowy z Biurem Turystyki Master Tur!

Czekają na Ciebie najważniejsze atrakcje Paryża m.in. - Luwr i Muzeum Impresjonistów d’Orsay - Katedra Notre Dame - Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny - Wieża Eiffla - Moulin Rouge - spacer po Montmartrze- Muzeum perfum Fragonard- i więcej. A także setki sklepów znanych marek, gdzie kupisz najmodniejsze ubrania, sklepy z pamiątkami, urokliwe uliczki, tętniące życiem kawiarnie, wydarzenia kulturalne i wiele więcej. Wszystko to sprawi, że poczujesz się jak jeden z bohaterów filmu ‘’Amelia’’ i zostaniesz uwiedziony przez miasto, które od zawsze działa jak magnez na setki turystów, pisarzy, malarzy i sprawia, że życie nabiera nowego blasku.

Zdobądź KupBon i ciesz się perspektywą niesamowitego wyjazdu!

Biuro podróży Master Tur.

Nasze wycieczki cieszą się dużym zainteresowaniem i pozytywną opinią wśród Klientów. Nasze biuro ma już wyrobiona markę. Cechuje nas rzetelność, bogaty program wycieczek, wysoki standard usług, opieka nas naszymi Klientami od dnia zakupu wycieczki po bezpieczny powrót do domu.

Sylwester w Paryżu 2012/2013 r. spędziło z nami, aż 476 osób:)

Weekend majowy 2012 r. spędziło z nami ponad 500 osób:)

Teraz czas na niesamowity weekend majowy.

Więcej informacji na temat oferty i Biura Podróży Master Tur znajdziesz na: www.mastertur.eu


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Biuro Turystyki ul. Worcella 6 lok. 9 31-154 Kraków

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj