Oferta online

3999 zł

Wartość: 10000 zł

Cena: 3999 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Szkolenie handlowe, sprzedażowe, negocjacyjne dla firm. Szkolenie dla działów handlowych (przedstawiciele handlowi, doradcy, specjaliści ds. handlowych, telemarketing) 3999 zł zamiast 10 000 zł za 3 dni szkolenia w Twojej firmie dla 25 osób.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Okres ważności kuponu: 6 miesiące(y).

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Szkolenie handlowe, sprzedażowe, negocjacyjne dla firm. Szkolenie dla działów handlowych (przedstawiciele handlowi, doradcy, specjaliści ds. handlowych, telemarketing) 3999 zł zamiast 10 000 zł za 3 dni szkolenia w Twojej firmie dla 25 osób. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z Trójmiasta.Świadczymy usługi w dziedzinie szkoleń dla pracowników, tworzenia wizerunku ludzi i firm oraz rekrutacji wykwalifikowanej kadry.Nasze 10 letnie doświadczenie w czołowych światowych firmach branży farmaceutycznej, alkoholowej oraz budowlanej pozwala nam świeżo spojrzeć na świat przedstawicieli, negocjacji sprzedaży oraz zdobywania rynku. Ponadto nasze doświadczenie opiera się na ścisłej współpracy z firmą z USA Precision Installation z Fort Lauderdale na Florydzie.Misją naszej firmy jest przede wszystkim efektywne zarządzanie informacją. Nasze usługi nastawione są na rezultaty w osiąganiu celów. Dostosowujemy je do aktualnej sytuacji klienta i jego bieżących potrzeb. Do wszystkich klientów podchodzimy długoterminowo, dlatego relacje które budujemy oparte są na wzajemnym zaufaniu. Sukces klienta jest przecież naszym sukcesem! Do każdego klienta oraz realizowanego przez nas projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poświęcamy wiele uwagi na poznanie celów oraz motywacji klienta, szukając rozwiązań najlepiej dostosowanych do jego konkretnych potrzeb. Dojazd trenera na szkolenie oraz materiały szkoleniowe wliczone w cenę. Dodatkowo dla posiadaczy kuponu 30% na wszystkie inne usługi świadczone przez PCPOLSKA. Jak i gdzie? Ważność kuponu 6 miesięcy . Szkolenia umawiane telefoniczne +48 506 795 059 www.pcpolska.com realizowane na terenie całej Polski.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Lubczykowa 12b/19 81-589 Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.