Oferta online

3999 zł

Wartość: 25000 zł

Cena: 3999 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska BeautyRabat

Odświeżenie wizerunku Twojej Firmy. Nowe logo, reklama w internecie, nowa strona internetowa, firmowe e-maile dla wszystkich pracowników, nowy papier firmowy, kampania w Google AdWords. 3999 zł.zamiast 25 000zł.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Warunki

  • Okres ważności kuponu: 6 miesiące(y).

Opis szczegółowy

Dlaczego u nas? Odświeżenie wizerunku Twojej Firmy. Nowe logo, reklama w internecie, nowa strona internetowa, firmowe e-maile dla wszystkich pracowników, nowy papier firmowy, kampania w Google AdWords. 3999 zł zamiast 25 000zł Nowy Rok 2012 już się rozpoczął. Warto postawić sobie cel na nadchodzący rok. Kryzys, Euro 2012, kurs Franka i wiele innych czynników będzie budowało kondycje finansową Polski, Europy i Świata. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w 2012 roku, zastanów się na odświeżeniem swojej pozyji na rynku. Niebawem Euro 2012 w Polsce, przyniesie znakomitą okazję na podnieśnie sprzedaży w Państwa firmie. Jeżeli chcemy skorzystać z tej okazji, musimy zacząć już teraz. Precision Consulting Polska znajdzie dla Państwa Firmy najlepsze rozwiązanie w osiągnięciu wymarzonego celu. Odświeżymy logo, stronę internetową, nadamy firmowy adres e-mail dla wszystkich pracowników firmy oraz dokonamy wszelkich starań by Państwa firma była widoczna w internecie. Przeszkolimy Dział Handlowy z najefektywniejszych technik sprzedaży. Nauczymy ich negocjacji i walki o pozycję Twoich produktów na rynku tak, by klient widział i sięgał tylko po produkty Państwa Firmy. Sukces klienta jest przecież naszym sukcesem! Do każdego klienta oraz realizowanego przez nas projektu podchodzimy w sposób indywidualny. Poświęcamy wiele uwagi na poznanie celów oraz motywacji klienta, szukając rozwiązań najlepiej dostosowanych do jego konkretnych potrzeb. Dojazd trenera na szkolenie oraz materiały szkoleniowe wliczone w cenę. Dodatkowo dla posiadaczy kuponu 30% na wszystkie inne usługi świadczone przez PCPOLSKA. Jak i gdzie? Ważność kuponu 6 miesięcy . Szkolenia umawiane telefoniczne +48 506 795 059 www.pcpolska.com realizowane na terenie całej Polski.


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Lubczykowa 12b/19 81-589 Gdynia

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.