Oferta online

490 zł

Wartość: 980 zł

Cena: 490 zł

Oszczędzasz: 50%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Wypocznij w Warszawie - Apartament w nowoczesnym budynku Triton Park na 3 dni lub dłużej dla dwóch osób!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­  Nowoczesny Apartament znajduje się na terenie zamkniętym z recepcją, ochroną i monitoringiem. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio.Apartament kompleksowo wyposażony z aneksem kuchennym (płyta elektryczna, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne).Apartament odznacza się nowoczesnym, stylowym wystrojem, który podkreślają eleganckie meble i duże łóżko dwuosobowe (może być rozsunięte na dwa pojedyncze łóżka), podłoga wyłożona drewnem.W Apartamencie jest szybki bezprzewodowy dostęp do internetu oraztelewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.W tym samym budynku usytuowana jest restauracja Videlec(http://videlec.com.pl/). Lokal ten serwuje potrawy kuchni włoskiej orazrozmaite wina.Możliwe wystawienie FA VAT.

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: - 3 dni (2 noce) dla 2 osób w Apartamencie Triton Park w Warszawie ul. Grójecka 194,- Darmowy podziemny parking- Darmowe  WiFi- telewizja kablowa Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy: - Kupić kupon w infobuzer.pl, nastepnie dokonać rezerwacji drogą mailową na adres: biuro@infobuzer.pl. W tresci e-maila nalezy napisac dane osoby rezerwującej + nr tel kontaktowego + w zalaczeniu nalezy dołączyć kupon infobuzer.pl - Biuro potwierdzi rezerwację.  - Rezerwację można zmienić 7 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon jest uważany za zrealizowany - Kupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu - Mając na uwadze sprawną obsługę zamówień i załatwienie formalności związanych z rezerwacją  prosimy o jak najszybsze dokonanie rezerwacji po zakupieniu kuponu Kupon Infobuzer.pl ważny jest przez 2 miesiące od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­Wybierz się do Warszawy i czerp energię z miasta - w stolicy nabierzesz jej na cały rok! W tej tętniącej życiem metropolii czekają na Ciebie wspaniałe zabytki, muzea, teatry, znakomite restauracje i uliczne kawiarenki, wyjątkowa atmosfera, a do tego - doskonałe warunki pobytowe w luksusowym apartamencie Triton Park Apartments! To także świetna propozycja dla osób, które odwiedzają stolicę w celach służbowych.Do wynajęcia nowy Apartament w nowoczesnym budynku Triton Park (Triton Apartments) o pow. 35 m2 + taras przy ul. Grójeckiej 194, Warszawa (Ochota), piętro 9.Nowoczesny Apartament znajduje się na terenie zamkniętym z recepcją, ochroną i monitoringiem. Wewnątrz osiedla znajduje się zagospodarowane zielenią patio.Apartament kompleksowo wyposażony z aneksem kuchennym (płyta elektryczna, lodówka, zmywarka, mikrofalówka, czajnik elektryczny, przybory kuchenne).Apartament odznacza się nowoczesnym, stylowym wystrojem, który podkreślają eleganckie meble i duże łóżko dwuosobowe (może być rozsunięte na dwa pojedyncze łóżka), podłoga wyłożona drewnem.W Apartamencie jest szybki bezprzewodowy dostęp do internetu oraztelewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji kablowej.W tym samym budynku usytuowana jest restauracja Videlec(http://videlec.com.pl/). Lokal ten serwuje potrawy kuchni włoskiej orazrozmaite wina.Ciekawe atrakcje:- Stare Miasto (znajduje się Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO!) z Placem Zamkowym, Zamkiem Królewskim, nastrojowymi uliczkami- Łazienki Królewskie - zespół pałacowo-parkowy z XVIII w.- Centrum Nauki Kopernik wraz z Planetarium Niebo Kopernika- Pałac Kultury i Nauki- Warszawskie ZOO- liczne muzea, teatry, galerie- i wiele więcej!Dojazd środkami transportu publicznego do centrum Warszawy trwatylko 10 minut. Odległość kompleksu od lotniska Warszawa-Okęcie wynosi 3 km.   Możliwe wystawienie FA VAT.

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: So, 17 List 2018 00:00:00 +0100

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj