Oferta online

89 zł

Wartość: 189 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

89.00 zł zamiast 189.00 zł: Spełnij marzenia: lot zapoznawczy paralotnią z instruktorem. Kupony ważne do końca 10.2012!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Lot zapoznawczy paralotnią z instruktorem
  • Kupon obejmuje: wprowadzenie teoretyczne (kilka minut) oraz ok. 5-7-minutowy przelot paralotnią
  • Możliwość wykorzystania kuponu do końca października 2012 roku!
  • Paralotnia zostanie wyciągnięta przy pomocy wyciągarki na wysokość ok. 300 m

Opis szczegółowy

Chcesz wzbić się w przestworza i spojrzeć na otaczający nas świat z perspektywy ptaków? Teraz możesz zrealizować swoje marzenia o lataniu i poczuć niesamowitą adrenalinę podczas lotu zapoznawczego na paralotni. A z kuponem MyDeal za tę niesamowitą okazję zapłacisz ponad połowę taniej, czyli jedyne 89 zł!

Najpierw czeka cię wprowadzenie teoretyczne, podczas którego przekazane zostaną ci wszystkie niezbędne informacje do bezpiecznego odbycia lotu. Kolejny punkt to właściwa część przygody w przestworzach, czyli lot z wykwalifikowanym instruktorem. Podczas 5-7 minutowego lotu na wysokości ok. 300 metrów, będziesz mógł robić zdjęcia lub kręcić film i rozkoszować się niezwykłym uczuciem wolności i ogromnej adrenaliny!

Loty na paralotni odbywają się zawsze przy odpowiednich warunkach pogodowych. Jeśli danego dnia pogoda nie będzie sprzyjała, termin realizacji kuponu zostanie przeniesiony. Dzięki temu możesz być pewien, że twój lot odbędzie się przy naprawdę ładnej pogodzie! Jeżeli stwierdzisz, że paralotniarstwo może stać się twoją prawdziwą pasją, z kuponem MyDeal otrzymasz 10% rabatu na pełen kurs latania na paralotni.

To jeszcze nie wszystko! Możesz zamówić dowolną liczbę kuponów MyDeal. Dzięki temu możesz nie tylko samemu spróbować paralotniarstwa, ale również zrobić wyjątkowy prezent komuś bliskiemu. Dodatkowo masz czas do końca października, by wykorzystać swój kupon! Nie zastanawiaj się i już dziś kliknij „Kup teraz” - oferta jest limitowana!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Lotnisko Fabryki Przygody Aeroklub Rybnicki ul. Żorska 332 Rybnik Fabryka Przygody: ul. Kopernika 9 Katowice Tel.: 32 441 73 39, 697 719 875 rezerwacje@fabrykaprzygody.com bok@fabrykaprzygody.com www.fabrykaprzygody.com

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj