Oferta online

79 zł

Wartość: 159 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za czarny matowy kask z szybą antyrefleksyjną. Integralny quad, skuter enduro!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Kask nadaję się do jazdy na quadzie, skuterze i motorze. Jest bardzo wygodny i bezpieczny. Wykonany z solidnych materiałów, środek kasku wypełniony gąbką, całość obszyta materiałem przepuszczającym powietrze. Ponadto posiada szybę antyrefleksyjną i regulowane zapięcie.Uniwersalny w zastosowaniu, estetyczny, wygodny i bezpieczny kask na guada, skuter lub motor- z kuponem Infobuzer 50 % taniej!

Warunki

  • Kupon ważny od 14 kwietnia do 30 maja 2012 r.   Aby zrealizować kupon, należy wysłać go na adres e-mail sklepu: psklep24@gmail.com.  Promocja nie obejmuje kosztów przesyłki.

Opis szczegółowy

Jesteś fanem ekstremalnej jazdy na quadzie? Wolisz jednoślady niż samochód? A może twoim sposobem na uniknięcie korków w mieście jest jazda na skuterze? Jeżeli tak, mamy dla Ciebie idealną propozycję- kask zapewniający bezpieczeństwo i wygodę jazdy na wszystkich wymienionych powyżej pojazdach!Czarny, matowy kask wykonany z solidnego materiału, w środku wypełniony elastyczną gąbką, zaopatrzony w antyrefleksyjną szybę i regulowane zapięcie doskonale chroni przed urazami głowy w razie upadku. Kask posiada wloty powietrza i jest obszyty materiałem przepuszczającym powietrze, dzięki czemu jazda jest nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa. 


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj