Oferta online

599 zł

Wartość: 1220 zł

Cena: 599 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

599.00 zł zamiast 1220.00 zł: Poczuj magię Spa Nałęczów! 4 dni dla 2 osób, zabiegi SPA i inne atrakcje!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 seans w basenie białej glinki z Grecji oraz 1 romantyczny seans w domku fińskim z jacuzzi i lampką wina
  • Nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium
  • Niepowtarzalne wnętrza Willi Uciechy aranżowane przez Magdę Gessler
  • 4 dni (3 noclegi) ze śniadaniem dla 2 osób w Spa Nałęczów (Willa Uciecha lub Domek Baby Jagi)

Opis szczegółowy

Nie ma to jak cały dzień spędzony w Spa! Nie tylko doskonale poprawia humor, ale też pomaga się zrelaksować i zadbać o ciało i duszę! A teraz pomyśl, że spędzisz w Spa nie 1 dzień, ale aż 4!

Zapraszamy Cię do Spa Nałęczów! Za 4-dniowy pobyt dla 2 osób zapłacisz 599 zł zamiast 1200 zł! Kupon MyDeal obejmuje 3 noclegi ze śniadaniami w Willi Uciecha lub Domku Baby Jagi do wyboru oraz pakiet zabiegów Spa dla 2 osób.

Willa Uciecha to otoczony parkiem, stylowy uroczy pensjonat, nawiązujący klimatem do dwudziestolecia międzywojennego. Każdy pokój jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Pastelowe ściany, drewniane meble, łoża z baldachimem, białe płócienne zasłony i mnóstwo pachnących kwiatów, składają się na niezwykłą atmosferę tego miejsca. Każdy pokój urządzony jest w innym, bajecznie urokliwym stylu. Za aranżację wnętrz odpowiedzialna jest Magda Gessler!

Domek Baby Jagi to kameralny, stylowy, drewniany domek ukryty wśród zieleni Parku Zdrojowego tuż obok Willi Uciecha. Składa się z 2-osobowej sypialni, salonu i kuchni z pełnym wyposażeniem. Jest też telewizja satelitarna, telefon, łazienka z WC, garderoba i parking.

Noclegi to nie wszystko! Kupon obejmuje również nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium z basenem Aquatonic o powierzchni 300 m2. Znajdziesz tu łóżka bąbelkowe, ławeczki perełkowe i jacuzzi. Są też tory do pływania i sztuczna rzeka oraz sauny sucha i mokra.

Każda z osób podczas pobytu w Spa Nałęczów będzie też mogła skorzystać z seansu w basenie białej glinki z Grecji, który poprawia wygląd skóry i ją wygładza oraz romantycznego seansu w domku fińskim z jacuzzi i lampką wina!

Dodatkowo, otrzymasz też 10% zniżki na zabiegi odnowy biologicznej i zabiegi kosmetyczne w Spa Nałęczów oraz 10% zniżki na posiłki w restauracji hotelowej. Prawda, że brzmi dobrze? Jeśli tak, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko zamów swój kupon MyDeal już teraz!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Spa Nałęczów Pensjonat Wlla Uciecha i Domek Baby Jagi ul. 1-go Maja 22 Nałęczów Tel.: 81 501 51 01

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj