Oferta online

1039 zł

Wartość: 1899 zł

Cena: 1039 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

1039.00 zł zamiast 1899.00 zł: Świetna pogoda, błękitne morze i mnóstwo atrakcji: 8-dniowy wyjazd na Maltę. Hotel 3* i przelot!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Do dyspozycji: pokoje z łazienką w hotelu*** położonym na półwyspie Qawra, maks. 500 m od plaży
  • 9 terminów do wyboru!
  • W cenie: przelot samolotem w obie strony (z Krakowa i Wrocławia), bagaż nierejestrowany, transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelu*** i ubezpieczenie NNW, KL
  • 8 dni (7 nocy) dla 1 osoby na gorącej Malcie

Opis szczegółowy

Chcesz rozpocząć sezon wakacyjny już wiosną? A co powiesz na spędzenie 8 dni w wyjątkowym miejscu, otoczonym błękitnym, krystalicznie czystym morzem, z pięknymi widokami i słoneczną pogodą? To wszystko i wiele więcej znajdziesz na Malcie! A teraz za 8-dniowy wyjazd dla 1 osoby z przelotem i noclegami w pokoju 2-osobowym w 3* hotelu zapłacisz 1039 zł zamiast 1899 zł.

Kupon obejmuje: przelot samolotem w obie strony z Wrocławia lub Krakowa, bagaż nierejestrowany (do 10 kg), transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w położonym na półwyspie Qawra hotelu*** i ubezpieczenie NNW, KL. Możesz również dokupić wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) za 250 zł/os lub All Inclusive za 400 zł/os.

Malta to idealne miejsce na urlop! Czekają tu na ciebie przejrzyste morze, poprzecinane rozpadlinami wybrzeża, okazałe budowle historyczne, gościnność tutejszych mieszkańców, komfortowe ośrodki wypoczynkowe oraz bogata oferta sportów wodnych, w tym nurkowania.

Co warto zobaczyć na Malcie? Przede wszystkim położoną przy jednym z największych, naturalnych portów świata stolicę – La Valettę. Jest to historyczne miasto, w którym do dziś zachowały się stare mury miejskie oraz imponująca katedra św. Jana. Panuje tu iście śródziemnomorska atmosfera! Miasto to tętni życiem 24 godziny na dobę, a z każdym bez problemów będziesz mógł się porozumiewać po angielsku. Możesz wybrać się na zakupy lub zrelaksować się w urokliwych kawiarniach. Jest to jedno także z najbardziej rozrywkowych miejsc w Europie, które odwiedzają tysiące turystów z całego świata!

Nie zastanawiaj się ani przez chwilę! Taka oferta może się już nie powtórzyć, a limit kuponów jest ograniczony. Wybierz termin, który najbardziej ci pasuje i spędź niezapomniane chwile na Malcie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.