Oferta online

1039 zł

Wartość: 1899 zł

Cena: 1039 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

1039.00 zł zamiast 1899.00 zł: Świetna pogoda, błękitne morze i mnóstwo atrakcji: 8-dniowy wyjazd na Maltę. Hotel 3* i przelot!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Do dyspozycji: pokoje z łazienką w hotelu*** położonym na półwyspie Qawra, maks. 500 m od plaży
  • 9 terminów do wyboru!
  • W cenie: przelot samolotem w obie strony (z Krakowa i Wrocławia), bagaż nierejestrowany, transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w hotelu*** i ubezpieczenie NNW, KL
  • 8 dni (7 nocy) dla 1 osoby na gorącej Malcie

Opis szczegółowy

Chcesz rozpocząć sezon wakacyjny już wiosną? A co powiesz na spędzenie 8 dni w wyjątkowym miejscu, otoczonym błękitnym, krystalicznie czystym morzem, z pięknymi widokami i słoneczną pogodą? To wszystko i wiele więcej znajdziesz na Malcie! A teraz za 8-dniowy wyjazd dla 1 osoby z przelotem i noclegami w pokoju 2-osobowym w 3* hotelu zapłacisz 1039 zł zamiast 1899 zł.

Kupon obejmuje: przelot samolotem w obie strony z Wrocławia lub Krakowa, bagaż nierejestrowany (do 10 kg), transfer na trasie lotnisko-hotel-lotnisko, 7 noclegów w położonym na półwyspie Qawra hotelu*** i ubezpieczenie NNW, KL. Możesz również dokupić wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje) za 250 zł/os lub All Inclusive za 400 zł/os.

Malta to idealne miejsce na urlop! Czekają tu na ciebie przejrzyste morze, poprzecinane rozpadlinami wybrzeża, okazałe budowle historyczne, gościnność tutejszych mieszkańców, komfortowe ośrodki wypoczynkowe oraz bogata oferta sportów wodnych, w tym nurkowania.

Co warto zobaczyć na Malcie? Przede wszystkim położoną przy jednym z największych, naturalnych portów świata stolicę – La Valettę. Jest to historyczne miasto, w którym do dziś zachowały się stare mury miejskie oraz imponująca katedra św. Jana. Panuje tu iście śródziemnomorska atmosfera! Miasto to tętni życiem 24 godziny na dobę, a z każdym bez problemów będziesz mógł się porozumiewać po angielsku. Możesz wybrać się na zakupy lub zrelaksować się w urokliwych kawiarniach. Jest to jedno także z najbardziej rozrywkowych miejsc w Europie, które odwiedzają tysiące turystów z całego świata!

Nie zastanawiaj się ani przez chwilę! Taka oferta może się już nie powtórzyć, a limit kuponów jest ograniczony. Wybierz termin, który najbardziej ci pasuje i spędź niezapomniane chwile na Malcie!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj