Oferta online

109 zł

Wartość: 210 zł

Cena: 109 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

109 zł zamiast 210 zł za profesjonalny CRM online inFirma.pl dla 2 użytkowników na pół roku! Pomóż swojej firmie!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zakup kuponu nie zobowiązuje do kontynuowania abonamentu w przyszłości.
  • Jedna firma może zrealizować dowolną liczbę kuponów w ramach jednego konta, zwiększając tym samym liczbę użytkowników systemu.
  • Oferta dotyczy profesjonalnego systemu CRM online dla dwóch użytkowników na pół roku.
  • Oferta limitowana - 100 voucherów.

Warunki

  • Voucher ważny od 12.04.2012 r. do 30.06.2012 r.
  • W razie pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503 187 231, lub mail: biuro@infirma.pl.
  • W przypadku niewykorzystania vouchera do 30.06.2012 r., traci on ważność.
  • Po zakupie kod PIN kuponu należy przesłać na adres: biuro@infirma.pl. W mailu zwrotnym znajdować się będzie link do rejestracji.
  • Oferta jest ważna tylko dla nowych klientów.
  • Oferta ważna od 12.04.2012 r. do 12.05.2012 r.

Opis szczegółowy

Większość firm aktualnie opiera swoją działalność na współpracy z innymi kontrahentami. System CRM inFirma.pl gromadzi wszystkie informacje na ich temat w jednym miejscu. Pozwala na skuteczniejsze działania związane z Klientami, generując dodatkowy zysk. Pomaga lepiej zorganizować pracę Twoich pracowników, a Tobie ułatwia kontrolę nad nimi.Zalety takiego systemu są ogromne. Sam możesz przekonać się, nad jak wieloma sprawami jest w stanie zapanować CRM InFirma:skutecznie zarządza i kontroluje marketing w Twojej firmie,porządkuje dane teleadresowe Twoich kontrahentów,tworzy tematy powiązane z kontrahentami,posiada indywidualny kalendarz z zadaniami dla każdego z pracowników,kontroluje przepływ środków finansowych,posiada dostęp do poczty firmowej,dostępny jest elastyczny system tworzenia raportów,precyzyjna wyszukiwarka,                                                                        i wiele innych...Korzystając z systemu CRM, masz pewność, że trafiłeś w dobre ręce. System inFirma.pl otrzymał najwyższą ocenę w rankingu testowanych systemów CRM online portalu Webhosting.pl oraz wyróżnienie „Wybór redakcji Webhosting.pl”.Masz doskonałą okazję, aby zapanować nad wszystkim, co się dzieje w Twojej firmie. Profesjonalny program CRM pozwoli Ci w zdecydowany stopniu usprawnić działanie Twojej firmy, a Tobie i współpracownikom pracować lepiej i wydajniej. Sprawdź sam!  Zapraszamy do współpracy!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Powstańców Śląskich 8/5 42-600 Tarnowskie Góry

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj