Oferta online

89 zł

Wartość: 130 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

89.00 zł zamiast 130.00 zł: Niezapomniany prezent: 1 z 2 pamiątek z okazji I Komunii Świętej. Ekspresowa przesyłka!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Opcja 2: Złoty Pakiet Gier Biblijnych na PC oraz album i film na DVD pt. „Chleb z Nieba”
  • Opcja 1: Ewangelia na CD - pełny tekst 4 Ewangelii czytany przez najlepszych polskich aktorów + piękna oprawa muzyczna
  • Wyjątkowe pamiątki z okazji I Komunii Św., które umożliwią dziecku poznanie Biblii i życia Chrystusa w ciekawy, interesujący i piękny sposób

Opis szczegółowy

Wielkimi krokami zbliża się czas obchodzenia I Komunii Świętej. To wyjątkowy okres nie tylko dla dzieci, ale również całej rodziny. Liczne przygotowania, poszukiwanie prezentów, uroczystości na których obecni będą również dalsi krewni – to wszystko ma sprawić, że dla pociech to będzie naprawdę niezapomniane przeżycie. Nie możemy jednak zapomnieć, że podczas Komunii Św. najważniejsza jest sfera duchowa.

Dlatego też warto zadbać o odpowiednie prezenty, będące prawdziwą pamiątką sakramentu. Teraz możesz wybrać wyjątkowe zestawy za które z kuponem MyDeal zapłacisz jedynie 89 zł! Do wyboru masz 2 opcje.

Pierwsza z nich to Ewangelie na płytach CD w ozdobnym etui – ekskluzywny prezent z okazji I Komunii Św. Płyty zawierają pełny tekst czterech Ewangelii czytanych przez znanych polskich aktorów. Dzięki takiemu prezentowi dziecko ma możliwość słuchania Dobrej Nowiny w każdym momencie np. podczas podróży autem, czy zasypiając. Czytają: Krzysztof Globisz, Jacek Lecznar, Maciej Słota, Jerzy Trela. Do zestawu dołączona jest kartka z okazji I Komunii Świętej, w środku której znajduje się miejsce na własne życzenia.

Druga możliwość to Złoty Pakiet Gier Biblijnych na PC oraz album i film DVD pt. „Chleb z Nieba” - Złoty Pakiet to dziesiątki wspaniałych edukacyjnych programów na 4 płytach CD/DVD. Wśród płyt znajdziesz:  grę „Być uczniem Jezusa” (przygoda w świecie pierwszych chrześcijan), Komputerowy Quiz Biblijny (pozwala zdobyć rzetelną wiedzę na temat Starego i Nowego Testamentu), grę „Kraina Biblijna” (wyprawa przez opowieści z Biblii) oraz multimedialny program 100 Gier Biblijnych (zawierający 20 historii biblijnych oraz gry i zabawy związane tematycznie z opowieściami). 

Album „Chleb z Nieba” to bogato ilustrowana książka dla dzieci, która pomoże przeżyć tę chwilę w sposób niezwykły i niepowtarzalny. Po latach będzie kopalnią wiedzy o latach dzieciństwa i wzruszeń związanych ze wspomnieniami osób, miejsc i przeżyć duchowych. Do albumu dołączono płytę DVD przedstawiającą najpiękniejsze opowieści o Jezusie: „Chleb z nieba”, „Baranek ofiarny”, „Skarb w niebie”. Na płycie znajdują się 3 filmy animowane, z dubbingiem m. in. K. Kolbergera, R. Pazury.

Spraw dziecku wyjątkową pamiątkę z okazji I Komunii Św.! Nie zwlekaj jednak z kliknięciem „Kup Teraz” - oferta jest limitowana. 


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.mydeal.pl/produkty/7268

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj