Oferta online

139 zł

Wartość: 349 zł

Cena: 139 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

139.00 zł zamiast 349.00 zł: Pożegnaj cellulit bez wychodzenia z domu: profesjonalny masażer antycellulitowy Solac!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Możesz wykorzystać więcej niż 1 kupon
  • Profesjonalny masażer antycellulitowy Solac z różnymi końcówkami
  • Potrójne działanie: masaż kolisty, nacisk pneumatyczny i cieplne promieniowanie podczerwone
  • System lipo-modelowania, który skutecznie zwalcza cellulit i zwiotczenie skóry
  • Cztery wymienialne głowice masujące, regulacja mocy

Opis szczegółowy

Większość z nas nie zawsze ma czas na wizyty w salonach masażu. A masaż do doskonałe narzędzie w walce z cellulitem i przyjemny sposób na ujędrnienie skóry. Jak radzić sobie w domu? Najlepiej po prostu zamówić profesjonalny masażer antycellulitowy Solac! Z kuponem MyDeal zapłacisz za niego 139 zł zamiast 349 zł.

Aparat do masażu posiada profesjonalny system lipo-modelowania, który skutecznie zwalcza cellulit i zwiotczenie skóry w warunkach domowych. Urządzenie ma potrójne działanie: masaż kolisty, nacisk pneumatyczny i cieplne promieniowanie podczerwone.

Profesjonalna technika masażu daje efekt masażu podskórnego, zwiększając przepływ krwi i pomagając usuwać toksyny. Takie działanie, dodatkowo wzmocnione cieplnym promieniowaniem podczerwonym, skutecznie rozbija tłuszcz podgrzewając go i usuwając z organizmu. W ten sposób masaże formuje twoją figurę i wygładza „pomarańczową skórkę”.

Urządzenie wyposażone jest w cztery wymienialne głowice masujące. Można nim wykonywać masaż odpowiedni dla każdego problemu. Posiada też regulację mocy. Możesz go używać z kremami na cellulit dla jeszcze lepszego efektu. Zainteresowana? W takim razie nie zastanawiaj się dłużej, tylko już teraz zamów swój masażer Solac za jedyne 139 zł!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.tylkotutaj.com.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj