Oferta online

89 zł

Wartość: 145 zł

Cena: 89 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

89.00 zł zamiast 145.00 zł: Masa ciała pod kontrolą: waga 7w1 Anna BA 703 z pomiarem zawartości tkanki tłuszczowej!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Waga z opcją analizy funkcji organizmu Anne BA703 7w1 niemieckiej marki ADE
  • Funkcja pomiaru zawartości tłuszczu, wody, masy mięśni i kości, pomiar dziennego zapotrzebowania na kalorie - doskonały sposób na kontrolę odpowiedniej wagi ciała
  • Wysoka jakość wykonania i sensorów pomiarowych, technologia dotykowa, czytelny wyświetlacz LCD

Opis szczegółowy

To ile ważymy zależy od wielu czynników, w tym od wagi kości oraz zawartości tłuszczu i wody w organizmie. Jeśli zależy ci na utrzymaniu idealnej sylwetki niezwykle ważne jest szczegółowe badanie analizy ciała. Może się okazać, że te kilka nadprogramowych kilogramów to nie tylko wynik zbyt dużej procentowej ilości tkanki tłuszczowej!

Teraz nie musisz się poddawać drogim, specjalistycznym badaniom. Wystarczy, że będziesz sam kontrolować masę ciała z pomocą nowoczesnej wagi z analizą funkcji organizmu! Tym bardziej, że dzięki kuponowi MyDeal możesz mieć taką wagę za jedyne 89 zł!  

Oferowana waga niemieckiej marki ADE (model Anne BA703 7w1) to najwyższej klasy waga wyposażona w funkcję analizy składu ciała, co jest niesamowicie pomocne przy odchudzeniu i stosowaniu diet. Za jej pomocą zmierzysz zawartość tłuszczu, wody i masy mięśni z dokładnością do 0,1%! Obliczysz też masę kości z dokładnością do 100 g. Taka analiza pozwoli ci na określenie przyczyny zbyt wysokiej wagi i pomoże w schudnięciu! Dodatkowo waga dokonuje pomiaru dziennego zapotrzebowania na kalorie i wyświetla wartość właściwej wagi ciała. Dzięki temu łatwiej ułożysz odpowiednią dietę!

Waga została wykonana z wysokiej jakości hartowanego szkła o grubości 8 mm. Całe urządzenie również jest niezwykle płaskie – ma jedynie 24 mm grubości! Waga wyposażona jest w czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje też poziom zużycia baterii. Możesz wykonać pomiar w kilogramach lub funtach. Urządzenie zapamiętuje ostatnie 12 pomiarów. Możesz więc kontrolować zmieniające się proporcje swojego ciała.

Szczegółowy opis i instrukcję obsługi urządzenia znajdziesz tutaj

Dokonaj analizy swojego ciała i pozbądź się dodatkowych kilogramów. Z wagą Anne ADE BA703 7w1 będzie to o wiele prostsze. Nie zastanawiaj się jednak długo i już dziś kliknij „Kup Teraz” - oferta jest limitowana!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.mydeal.pl/produkty/7310

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj