Oferta online

1499 zł

Wartość: 3240 zł

Cena: 1499 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

1499.00 zł zamiast 3240.00 zł: Gorąca Majorka! 8-dni w Can Pastilla z przelotem, noclegami w hotelu 3*, wyżywieniem i atrakcjami!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 7 nocy w hotelu 3* w miejscowości Can Pastilla na Majorce (ok. 100 m od plaży, ok. 5 km od lotniska Palma de Mallorca); wyżywienie HB (śniadania, obiadokolacje)
  • W cenie przelot samolotem na trasie Kraków-Palma de Mallorca-Kraków, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, opłaty lotniskowe, bagaż; opieka pilota, rezydenta, ubezpieczenie KL, NNW
  • Tygodniowy odpoczynek na słonecznej Majorce

Opis szczegółowy

Chciałbyś spędzić wakacje nad morzem w miejscu, gdzie praktycznie przez cały rok świeci słońce, a całe dnie można spędzić na szerokiej, piaszczystej plaży i gdzie można spróbować przepysznego jedzenia? Zapraszamy na Majorkę!

Dzięki ofercie MyDeal i Biura Podróży Atena możesz wybrać się na 7-dniowy urlop do miejscowości Can Pastilla za jedyne 1499 zł zamiast 3240 zł! Kupon obejmuje  przelot samolotem w obie strony, z opłatami lotniskowymi i ubezpieczeniem, 7 noclegów w Hotelu 3*, wyżywienie HB (7 śniadań, 7 obiadokolacji) oraz dostęp do atrakcji hotelowych.

Każdy z hoteli sieci AmicHotels położony jest w miejscowości Can Pastilla. Oddalone są maks. 100 metrów od morza, posiadają komfortowo wyposażone pokoje i dodatkowe atrakcje (baseny, bar, bezpłatne leżaki przy basenach, tarasy słoneczne). Znajdziesz w nich wypożyczalnie sprzętu sportowego i wiele innych udogodnień. Posiłki serwowane w formie bufetu będą wspaniałą okazją do spróbowania tradycyjnych potraw kuchni lokalnej oraz międzynarodowej.

Miejscowość Can Pastilla położona jest w Zatoce de Palma, ok. 10 km od stolicy wyspy – miasta Palma de Mallorca. Can Pastilla była niegdyś wioską rybacką. Jednak bliskość najpopularniejszej na wyspie plaży - Playa de Palma, sprawiła, że Can Pastilla rozwinęła się w barwną miejscowość turystyczną. Znajdziesz tam liczne ścieżki rowerowe, łączące pobliskie miejscowości, dwie promenady z mnóstwem urokliwych kawiarni, restauracji i barów oraz popularnymi dyskotekami. W miejscowości El Arsenal jest również świetny park wodny – Aquacity.

Do tego wszystkiego dodaj wspaniałą pogodę, szeroką, piaszczystą plażę i turkusowe morze. Na Majorce nie ma czasu na nudę! Przekonaj się o tym sam, zamów swój kupon MyDeal już dziś i zaplanuj gorące wakacje!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Rynek Główny 9/2, 32-600 Oświęcim

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj