Oferta online

498 zł

Wartość: 996 zł

Cena: 498 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za 5 dni dla dwóch osób w luksusowym Hotelu SPA wraz z dodatkowymi zabiegami SPA i atrakcjami w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Piękno Gór Świętokrzyskich jest w zasięgu Twojej ręki!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Góry Świętokrzyskie, jak i całe województwo słyną z największej ilości tras rowerowych i wycieczkowych, niezliczonych  zabytków, oraz niepowtarzalnego klimatu. Ponad 30 szlaków pieszych o różnym stopniu trudności biegnie przez niewysokie i łatwo dostępne dla wszystkich turystów pasma Gór Świętokrzyskich. Trud poniesiony podczas wędrówki, zrekompensują zaskakujące krajobrazy, cenne obiekty zabytkowe, rezerwaty przyrody, cisza i spokój. Jeśli aura dopisze powinniśmy również wziąć pod uwagę spływ kajakowy rzeką Nidą. Wije się on przez malownicze i zaciszne Ponidzie, to wspaniały sposób odkrywania zakątków tego regionu. Szlak o długości 120 km prowadzi głównie przez obszary chronione w ramach parków krajobrazowych, rezerwatów i obszarów "Natura 2000" Szlakiem zamków i warowni. W panoramie królewskiego miasta Chęciny dominują ruiny gotyckiego zamku wzniesionego ok. roku 1300. Wybudowana na wzgórzu warownia cieszyła się do XVII wieku opinia twierdzy nie do zdobycia, stanowiąc m.in. siedzibę żon królewskich  (w tym także Bony) i więzienie, w którym przebywali Krzyżacy pokonani pod Grunwaldem. W okolicy znajdują się również "Skansen Wsi Kieleckiej" - Park Etnograficzny w Tokarni, oraz Jaskinia Raj w Kielcach, która uznawana jest za najpiękniejszą jaskinię krasową w Polsce, a to za sprawą bogatej szaty naciekowej. Krzemionki - Muzeum i rezerwat archeologiczno - przyrodniczy. Zaprasza do zwiedzenia ponad 500 - metrowej podziemnej trasy prezentującej neolityczne kopalnie krzemienia pasiastego sprzed 4 tysięcy lat.Na uwagę turystów w pełni zasługują również takie miejsca jak: Święty Krzyż w Nowej Słupi Szlak Cystersów - Wąchock, Koprzywnica, JędrzejówPałac w KurozwękachPałac Biskupów Krakowskich w Kielcach - jedna z najwspanialszych i najlepiej zachowanych rezydencji z epoki Wzaów z oryginalnymi wnętrzami z XVII i XVIII wieku. Wszystkie atrakcje turystyczne w naszym regionie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.h-s.pl w zakładce "Przewodnik"

Warunki

  • Oferta obejmuje 5 dni (4 noclegi) dla 2 osób w pokoju standard - termin do wyboruJeden klient może nabyć nieograniczoną ilość kuponów.Kupon ważny 6 miesięcy - od 10.04.2012 do 09.10.2012 (z wyłączeniem terminu od 01.06 do 30.06.2012 r)  Rezerwacja pobytu zaraz po zakupie promocji  Rezerwacje tylko drogą mailową pod adresem : recepcja@h-s.pl         Dodatkowo kupon obejmuje:- bezpłatne wejście dla 2 osób w dwa wybrane dni do Centrum Termalnego (wejścia bez ograniczenia czasowego) - wskazanie tras rowerowych - 50% rabatu na korzystanie z siłowni cardio (m.in. urządzenia vacu fit i power sllim) - 50% rabatu na Centrum Termalne ** - 40% rabatu na przedłużenie pobytu - 20% rabatu na wszystkie zabiegi SPA - 20% rabatu w restauracji i klubie nocnym (włącznie z alkoholem)- 10% rabatu na parking - dziecko do lat 3 śpiące z rodzicami gratis- oferta nie obejmuje śniadania  *Hotel zastrzega sobie możliwość zamknięcia basenu na czas przerwy technicznej. * Rezerwację na zabiegi w Centrum SPA należy dokonywać na minimum 7 dni przed planowanym przyjazdem, po tym terminie Hotel nie gwarantuje dostępności miejsc. Godziny otwarcia Centrum SPA są dostępne na stronie www.dream-spa.pl* w długie weekendy i święta - rezerwację należy odwołać lub przełożyć minimum na 14 dni przed planowanym przyjazdem, w przeciwnym razie kupon zostaje uznany jako wykorzystanyW przypadku rezerwacji terminu i nie odwołania go w ciągu 4 dni przed przyjazdem kupon uznaje się jako wykorzystany.

Opis szczegółowy

Pobyt w Hotelu Senator to coś więcej niż udany wypoczynek. To przede wszystkim powrót do świetnej kondycji fizycznej, dobrego samopoczucia i wspaniałego wyglądu. Cisza, czyste powietrze, przepiękne widoki, odpowiednia dieta oraz odpowiednio dobrane zabiegi w gabinetach Dream - SPA i nad wszystkim czuwający wykwalifikowany i miły personel - to nasza propozycja na Wasz stres, zmęczenie, bezsenność, kłopoty z nadwagą i zdrowiem. Jeśli chcą Państwo poznać tajniki długotrwałego, skutecznego i efektywnego odchudzania, przekonać się, że dieta może być bardzo zróżnicowana i smaczna, a ruch może stać się sposobem na życie, co więcej  jeśli chcą Państwo zrzucić zbędne kilogramy, rozpocząć aktywny tryb życia, poprawić kondycję fizyczną oraz  uczestniczyć w atrakcyjnym programie odchudzającym to serdecznie zapraszamy do wyboru naszej oferty.Jeśli znajdziesz jeszcze chwilę, możesz wybrać się na bliższe i dalsze wycieczki. Przepiękne trasy rowerowe, aż 5 do wyboru, odpoczynek nad Zalewem w Brodach lub nad kąpieliskiem Piachy oraz Lubianka także jest niezwykle pożądany!Niezmiernie urokliwe zamki – Krzyżtopór czy Chęciny przeniosą Cię w inny świat. Św. Krzyż i tajemniczy Emeryk z pewnością zrobią na Tobie piorunujące wrażenie. Oczywiście, nie przegap wizyty w najpiękniejszej jaskini w Polsce – Jaskini Raj. Niewątpliwą atrakcją, szczególnie dla dzieci, jest spotkanie z dinozaurami. Park Jurajski w Bałtowie to raj dla najmłodszych! Góry Świętokrzyskie czekają tylko na Ciebie! Pakiet Romantica:To propozycja dla par, które pragną oddalić się od codzienności i oddać zmysłowym rozkoszom SPA. Doskonały sposób na odnowienie namiętności. Niezwykłe doświadczenie, które pozwala zbliżyć się do siebie i wzmocnić uczucia.Pakiet Dla Niej Eliksir Piękna:Symbioza z naturą i wiara w jej niewyczerpalne pokłady piękna leży u podstaw młodego wyglądu i pozytywnego stanu ducha. Zapraszamy Cię na regenerującą wędrówkę po krainie piękna. W pakiecie połączyliśmy tradycyjne techniki manualne oraz osiągnięcia nowoczesnej kosmetologii. Działamy zarówno na umysł, jak i na ciało.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj