Poinformujemy Cię, gdy podobne oferty będą dostępne.

Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!

Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!

Zapisz się

Dzisiejsze oferty, które mogą Cię zainteresować:

Oferta online

69 zł

Wartość: 260 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 73%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Zapewniamy:Przyjazną obsługę naszej platformy.Skuteczną metodę pozyskiwania wiedzy.Dostęp do profesjonalnych i aktualnych treści.Wysoki poziom merytoryczny wszystkich szkoleń.Wiedzę podaną w zrozumiały i czytelny sposób.Bezstresowe podnoszenie kwalifikacji.Zdobycie zaświadczenia MEN i dyplomu dokumentującego ukończone szkolenie.  Wybierając nas zyskujesz: Obszerne materiałyFachową wiedzęZaświadczenie MENPrestiżowy dyplom!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Należy przesłać kupon Infobuzer.plzapisany w formacie PDF na adresmail podany w zakładce nakuponie: dane firmy, w tytulewpisując  kurs którychcemy zakupić.W treści podajemy imię, nazwisko orazadres e-mail kursanta.W odpowiedzi zostanie wysłany mail zdanymi do logowania na platformieszkoleniowej.Ważność kuponu 1 miesiąc od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­ Social media to społeczna aktywność ludzi w internecie. Użytkownicy serwisów, takich jak Facebook czy Instagram właśnie wsieci wykazują zaangażowanie i budują relacje. Nic więc dziwnego,  że zjawisko to stało się olbrzymim polem do popisu dla firm iinstytucji, a także osób indywidualnych prowadzących działania reklamowe w tym kampanie sprzedażowe lub wizerunkowe.W przeciwieństwie do tradycyjnych kanałów komunikacji (telewizja, prasa, radio), social media pozwalają na podejmowanieinterakcji z odbiorcą oraz bardziej szczegółową analizę potencjalnej grupy klientów, co przekłada się na większą skuteczność promocji.  „Social media marketing – skuteczna strategia komunikacji” to kurs dedykowany zarówno osobom rozpoczynającym, jak i  prowadzącym już działalność w różnych serwisach social media. Jeżeli potrzebujesz informacji o sposobach promocji w mediach  społecznościowych, znajdziesz tu wiele przydatnych porad, które możesz od razu zastosować. Celem kursu jest przekazanie  wiedzy o prawidłowym planowaniu i realizowaniu kampanii w mediach społecznościowych czyli o tzw. startegii social media.  Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:  Specyfiki mediów społecznościowych: Facebook, Instagram.  Prawidłowego planowania i realizowania kampanii w mediach społecznościowych.  Metod komunikacji z odbiorcą.  Tworzenia skutecznych treści marketingowych.  Oceny efektywność prowadzonych działań.  Sprawnego reagowania w sytuacjach kryzysowych.    Zawartość kursu:  Strategia social media – wprowadzenie.  Cele, odbiorcy, analiza działań.  Koncepcja strategii.  Plan działań – harmonogram.  Wyznaczniki efektywności.   Po ukończeniu kursu otrzymasz:  1. Zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształcenia      ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 186)  2. Dyplom  


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.