Oferta online

69 zł

Wartość: 260 zł

Cena: 69 zł

Oszczędzasz: 73%

Oferta z: Polska InfoBuzer

Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • ­Zapewniamy:Przyjazną obsługę naszej platformy.Skuteczną metodę pozyskiwania wiedzy.Dostęp do profesjonalnych i aktualnych treści.Wysoki poziom merytoryczny wszystkich szkoleń.Wiedzę podaną w zrozumiały i czytelny sposób.Bezstresowe podnoszenie kwalifikacji.Zdobycie zaświadczenia MEN i dyplomu dokumentującego ukończone szkolenie.  Wybierając nas zyskujesz: Obszerne materiałyFachową wiedzęZaświadczenie MENPrestiżowy dyplom!

Warunki

  • ­Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje:Kurs online:Social media marketing - skuteczna strategia komunikacji z zaświadczeniem MEN i dyplomem!Aby zrealizować kupon Infobuzer.pl należy:Należy przesłać kupon Infobuzer.plzapisany w formacie PDF na adresmail podany w zakładce nakuponie: dane firmy, w tytulewpisując  kurs którychcemy zakupić.W treści podajemy imię, nazwisko orazadres e-mail kursanta.W odpowiedzi zostanie wysłany mail zdanymi do logowania na platformieszkoleniowej.Ważność kuponu 1 miesiąc od daty zakupu.

Opis szczegółowy

­ Social media to społeczna aktywność ludzi w internecie. Użytkownicy serwisów, takich jak Facebook czy Instagram właśnie wsieci wykazują zaangażowanie i budują relacje. Nic więc dziwnego,  że zjawisko to stało się olbrzymim polem do popisu dla firm iinstytucji, a także osób indywidualnych prowadzących działania reklamowe w tym kampanie sprzedażowe lub wizerunkowe.W przeciwieństwie do tradycyjnych kanałów komunikacji (telewizja, prasa, radio), social media pozwalają na podejmowanieinterakcji z odbiorcą oraz bardziej szczegółową analizę potencjalnej grupy klientów, co przekłada się na większą skuteczność promocji.  „Social media marketing – skuteczna strategia komunikacji” to kurs dedykowany zarówno osobom rozpoczynającym, jak i  prowadzącym już działalność w różnych serwisach social media. Jeżeli potrzebujesz informacji o sposobach promocji w mediach  społecznościowych, znajdziesz tu wiele przydatnych porad, które możesz od razu zastosować. Celem kursu jest przekazanie  wiedzy o prawidłowym planowaniu i realizowaniu kampanii w mediach społecznościowych czyli o tzw. startegii social media.  Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu:  Specyfiki mediów społecznościowych: Facebook, Instagram.  Prawidłowego planowania i realizowania kampanii w mediach społecznościowych.  Metod komunikacji z odbiorcą.  Tworzenia skutecznych treści marketingowych.  Oceny efektywność prowadzonych działań.  Sprawnego reagowania w sytuacjach kryzysowych.    Zawartość kursu:  Strategia social media – wprowadzenie.  Cele, odbiorcy, analiza działań.  Koncepcja strategii.  Plan działań – harmonogram.  Wyznaczniki efektywności.   Po ukończeniu kursu otrzymasz:  1. Zaświadczenie wydane na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11.01.2012 r. w sprawie kształcenia      ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. poz. 186)  2. Dyplom  

Kup teraz


Lokalizacja na mapie

Do końca pozostało: Pt, 24 Sier 2018 00:00:00 +0200

Kup teraz

Podobne aktualne promocje ogólnopolskie

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.