Oferta online

299 zł

Wartość: 700 zł

Cena: 299 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

MIKOSZEWO: 299 zł zamiast 700 zł (-57%) za 3-dniowy pobyt dla 2 osób nad morzem w Mikoszewo. Wyżywienie oraz romantyczny wieczór z muzyką i degustacją kuchni hiszpańskiej!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Nowoczesne, komfortowe pokoje z łazienkami
  • Dodatkowo otrzymacie w pokoju butelkę hiszpańskiego wina na powitanie!
  • Wiele możliwości rekreacji: turystyka wodna, piesza, rowerowa, jazda konna i zbieranie bursztynów
  • Mikoszewo - urokliwa turystyczna miejscowość położona na terenie Żuław, na skraju rezerwatu przyrody

Warunki

  • Dzieci do lat 3 bez świadczeń bezpłatnie
  • Bon można zrealizować do 29 listopada 2012 (z wyłączeniem terminów: 27.04 - 06.05; 04.06 - 09.09)
  • Oferta obejmuje: 3 dni (2 noclegi) dla 2 osób ze śniadaniami, obiadokolacją + wieczorek hiszpański z degustacją kuchni hiszpańskiej oraz na powitanie butelka hiszpańskiego wina
  • Bony można łączyć w dłuższe pobyty
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja przed planowanym przyjazdem tel. 517 762 268 e-mail: info@razemnadmorze.pl Pensjonat Barcelona - www.h-bcn.pl Pensjonat Armando - www.armando.mierzeja.pl www.razemnadmorze.pl Pensjonat Barcelona ul. Bursztynowa 10 82-102 Mikoszewo tel. 517 762 268 www.armando.mierzeja.pl Pensjonat Armando ul. Gdańska 28c 82-102 Mikoszewo tel. 517 762 268 www.h-bcn.pl
  • Noclegi w 1 z 2 wybranych pensjonatów: Armando lub Barcelona

Opis szczegółowy

Pensjonat Barcelona (5 pokoi) - tu na Gości czekają przytulne pokoje urządzone w dwóch stylach: rustykalnym i nowoczesnym, a każdy kąt hotelu został zaprojektowany tak, by odbijało się w nim - zgodnie z nazwą - echo Hiszpanii i czuć było klimat Morza Śródziemnego.

www.h-bcn.pl

Pensjonat Armando (15 pokoi) - to dom wczasowy położony w słonecznym i spokojnym miejscu, niedaleko pięknego lasu, zapewnia on ciszę i bliskość morza, które szumi za pobliskimi drzewami, a do dyspozycji Gości oddane są wygodne, elegancko urządzone pokoje z TV i DVD.

www.armando.mierzeja.pl

Mikoszewo to pełna uroku miejscowość wypoczynkowa leżąca u ujścia Wisły. Cisza i spokój, malowniczy krajobraz, bliskość natury, świeże powietrze bogate w uzdrowieńczy jod, plaże - idealne miejsce na romantyczne spacery, nordic walking czy poławianie bursztynu. Do dziś nie dotarły tutaj kolorowe upstrzone stragany i uliczne fast foody co daje turystom przybywającym do Mikoszewa niepowtarzalną możliwość obcowania z dziką fauną i florą.

W bezpośrednim sąsiedztwie Mikoszewa znajduje się ptasi rezerwat Mewia Łacha oraz Park Krajobrazowy Mierzeja Wiślana. Z Amber Cottage oraz innych sąsiednich ośrodków wczasowych zlokalizowanych tuż przy nadmorskim pasie leśnym do morza dojdziemy w 15 minut spacerem pokonując 800 metrowy dystans przez całkowicie zalesione tereny i wydmy.

Nad samym morzem działa jedna strzeżona plaża oraz kilometry dzikiej naturalnej szerokiej plaży, na której każdy jest w stanie znaleźć kawałek bursztynu o każdej porze roku. Co gwarantujemy. To idealne miejsce specjalnie dedykowane dla rodzin i osób chcących z dala od zgiełku i gwaru dużych miast i wielkich kurortów odpocząć w naturalnym nadmorskim środowisku w otoczeniu zieleni i różnorodności ptasiej fauny.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.