Oferta online

449 zł

Wartość: 899 zł

Cena: 449 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska KupBon

WILNO: 449 zł zamiast 899 zł (-50%) za bon na WEEKEND MAJOWY w Wilnie w luksusowym 4**** Hotelu Park Villa. Zwiedzanie + SPA. Relaks dla ciała i wrażenia dla ducha gwarantowane! Stolica Litwy czeka na Ciebie.

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Odkryjesz klimat urokliwych zabytków, uliczek, architektury, kuchni litewskiej, która zachwyca setki turystów.
 • Zwiedzanie miasta, z którym związani byli m.in. Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki i Czesław Miłosz
 • Dodatkowo czeka na Ciebie relaks SPA, odpoczniesz i oderwiesz się od codzienności, podczas relaksacyjnej kąpieli w jacuzzi, sauny czy zabiegów w Hotelu 3*** SPA w Trokach.
 • W Wilnie znajduje się cenny zespół obiektów zabytkowych wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO w 1998 roku.
 • Niesamowita przygoda. Jedno z najpiękniejszych miast w Europie, bogaty i urozmaicony program wycieczki. Wspaniały, pełen wrażeń majowy weekend, dzięki któremu zyskasz piękne wspomnienia i pamiątki.
 • Zrób prezent swoim bliskim, dziewczynie czy wykup wycieczkę rodzicom, niesamowite wrażenia gwarantowane!!!
 • Poznasz mnóstwo zabytków związanych z Polską
 • Profesjonalnie przygotowany wyjazd, stały punkt programu Biura Podróży Raytan Tour, kilkanaście lat doświadczenia w organizowaniu wycieczek.
 • Zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem. Poznasz najciekawsze historie, legendy i zgłębisz wiedzę na temat tego uroczego miasta.
 • „Weekend w Wilnie” - Majowe 3 dni w magicznym mieście!
 • Bogaty program wycieczki - zwiedzanie m.in. Ostrej Bramy, kościoła św. Teresy, cerkiew prawosławnej św. Ducha, klasztoru Bazylianów, Placu Ratuszowego, kościoła św. Kazimierza, Uniwersytetu Wileńskiego, gotyckiego kościoła św. Anny, pomnika Adama Mickiewicza, Zamek w Trokach

Warunki

 • Podatek VAT
 • Oferta obejmuje: Transport komfortowo wyposażonym autokarem zakwaterowanie - noclegi w Hotelu Park Willa 4**** w Wilnie i Hotelu 3***SPA w Trokach W cenie 2 - godzinny wstęp do Aquaparku ze zjeżdżalniami, saunami, jacuzzi 2 pyszne śniadania Opieka pilota Biura Raytan Tour Ubezpieczenie NNW i KL Podatek VAT 10 % zniżki na zabiegi spa w hotelu 3*** w Trokach.
 • Transport komfortowo wyposażonym autokarem
 • Opieka pilota Biura Raytan Tour
 • 449 zł zamiast 880 zł za długi majowy weekend w Wilnie - 3 dni (2 noce) dla jednej osoby w hotelach 4**** ze śniadaniami.
 • Termin realizacji bonu - 4.05.2012r. - 6.05.2012 r.
 • 2 pyszne śniadania
 • 10 % zniżki na zabiegi spa w hotelu 3*** w Trokach.
 • Ubezpieczenie NNW i KL
 • Bon nie obejmuje: wstępów do muzeów i teatrów, przewodnika na miejscu (dodatkowa opłata 15 euro/os. Zbierane w autokarze).
 • Jedna osoba może zrealizować dowolna liczbę bonów , zrób niespodziankę komuś bliskiemu, rodzinie, chłopakowi, mężowi czy żonie. Spędźcie razem wspaniały majowy weekend.
 • zakwaterowanie - noclegi w Hotelu Park Willa 4**** w Wilnie i Hotelu 3***SPA w Trokach
 • Po zakupieniu Bonu prosimy o kontakt mailowy z Raytan Tour: warszawa@raytantour.com . W treści maila prosimy podać wszelkie dane osobowe uczestników oraz kod bonu.
 • W cenie 2 - godzinny wstęp do Aquaparku ze zjeżdżalniami, saunami, jacuzzi
 • Numer kontaktowy : +48 22 630 99 18 lub +48 22 630 97 18

Opis szczegółowy

,,Litwo! Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie, ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie, kto Cię stracił. Dziś piękność Twą w całej ozdobie widzę i opisuję, bo tęsknię po Tobie...’’.

Każdy z nas zna te wersy, nawet wybudzony w środku nocy będzie w stanie je wyrecytować.

Jeżeli chcesz poznać Wileńszczyznę, która był inspiracją dla arcydzieła polskiej literatury, zobaczyć jak mieszkał Adam Mickiewicz, zrelaksować się w SPA, odpocząć od codzienności czy rozsmakować się w kuchni litewskiej - Nie czekaj! KupBon i wybierz się na niezapomnianą Majówkę z bogatym programem zwiedzania i częścią pobytu SPA w 4**** Hotelu razem z Biurem Podróży Raytan Tour.

Zrób prezent komuś bliskiemu, żonie, rodzicom czy wybierz się ze znajomymi i wyrusz w niezapomnianą podróż!

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka pod Salą Kongresową o godzinie 07.45. O 08:00 wyjazd z Warszawy. Przejazd przez Augustów do Druskiennik. Spacer po uzdrowisku. Przejazd do Hotelu w Wilnie. Zakwaterowanie. Spacer po mieście. Nocleg.

Dzień 2

Śniadanie w Hotelu. Całodzienne zwiedzanie Wilna: Ostra Brama, kościół Św. Teresy, cerkiew prawosławna Św. Ducha, Klasztor Bazylianów, Plac Ratuszowy, kościół św. Kazimierza, Uniwersytet Wileński, gotycki kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza, krótki spacer po Zarzeczu - dzielnicy za rzeką Wilenką, Dom - Muzeum Adama Mickiewicza. W ciągu dnia czas wolny na obiad dla uczestników na Wileńskiej starówce. Wizyta na cmentarzu na Rossie. Przejazd do Trok, zakwaterowanie w hotelu ze SPA. Czas Wolny dla uczestników. W cenie wliczone 2-godzinny wstęp do Aquaparku ze zjeżdżalniami, saunami, jaccuzi. Nocleg.

Dzień 3

Śniadanie w hotelu. Wyjazd do Zamku w Trokach - Zamek został wzniesiony w XIV-XV w. przez wielkiego księcia litewskiego Kiejstuta i jego syna Witolda, który w 1430 zmarł na zamku. Troki były w tym okresie ważnym ośrodkiem Wielkiego Księstwa Litewskiego. Począwszy od XVII w. zamek popadał w ruinę. Przed II Wojną światową polscy historycy sztuki rozpoczęli zabezpieczanie obiektu, a w latach 1951-1961 zostały w nim podjęte prace rekonstrukcyjne, które nadały mu obecny kształt. Wyjazd w kierunku granicy, dalej przejazd do Warszawy. Przyjazd do Warszawy w godzinach wieczornych.

Podróżuj na wschód
Biuro Podróży Raytan Tour specjalizuje się w organizacji wyjazdów na Białoruś, Ukrainę, Litwę, Łotwę, do Rosji i Estonii. Powstanie firmy było odpowiedzią na zwiększające się zapotrzebowanie na usługi turystyczne do tych właśnie krajów. Z Raytan Tour możesz poznać tradycje, obyczaje, kulturę i historię ziem naszych sąsiadów. Firma systematycznie poszerza swoją ofertę, by była ona jeszcze bardziej atrakcyjna i by mogła sprostać Twoim oczekiwaniom.

Za najwyższą jakość usług odpowiada wysoce wykwalifikowany personel, który pomoże Ci w wyborze odpowiedniej oferty, a za granicą będzie czuwał nad bezpieczeństwem i służył pomocą, tak by był to niezapomniany, wymarzony i zasłużony odpoczynek.

Nie zastanawiaj się! KupBon już teraz i zachwyć się Lwowem w piękny majowy weekend!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Biuro Podróży Raytan Tour ul. Trębacka 4, lok. 5 00-074 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.