Oferta online

59 zł

Wartość: 139 zł

Cena: 59 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za Logo firmowe, które sam wybierasz lub możesz zaprojektować. Zadbaj o pozytywny wizerunek Twojej firmy!!!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Logo firmowe do 24 godzin. Z góry wybierasz logo które Tobie odpowiada. Wypełniasz formularz, przesyłasz do nas. W ciągu 24 godzin gotowe logo trafia na Twojego e-maila.Kupon obejmuje profesjonalne przygotowane loga przez specjalistów wykorzystujących szereg narzędzi analitycznych, marketingowych i koncepcyjnych, biorąc pod uwagę reguły, którymi rządzi się marketing, socjologia i psychologia – prawa rynku.Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej firmy!

Warunki

  • Kupon można zrealizować od 25 marca do 25 kwietnia 2012 r.Jedna osoba może zrealizować dowolną liczbę kuponów.W ramach jednego zamówienia można zrealizować kilka kuponów.W celu realizacji kuponu Infobuzer.pl: należy wprowadzić kod z kuponu za pomocą specjalnego  formularza na stronie sklepu: www.szok.in/infobuzer/

Opis szczegółowy

Logo firmowe do 24 godzin. Z góry wybierasz logo które Tobie odpowiada. Wypełniasz formularz, przesyłasz do nas. W ciągu 24 godzin gotowe logo trafia na Twojego e-maila.Każda nowoczesna i godna zaufania firma powinna mieć logo, które przyciąga uwagę potencjalnego odbiorcy formą graficzną, wiąże emocjonalnie daną osobę z symbolem marki, pozwala budować zaufanie i lojalność. Firma firmowelogo.eu rozumiejąc potrzeby przedsiębiorstw oferuje zaprojektowanie loga wyróżniającego się, czytelnego, łatwego do zapamiętania, identyfikującego się z firmą i komunikującego jej wartości.Kupon obejmuje profesjonalne przygotowane loga przez specjalistów wykorzystujących szereg narzędzi analitycznych, marketingowych i koncepcyjnych, biorąc pod uwagę reguły, którymi rządzi się marketing, socjologia i psychologia – prawa rynku. Firma po konsultacjach oraz dokonaniu ostatecznego wyboru koncepcji przez klienta, dopracuje oraz naniesie odpowiednie poprawki. Podczas prac projektowych wykorzystuje się różnorodne metody badawcze (m. in. porównanie koncepcji pod względem  przyciągania uwagi potencjalnego odbiorcy oraz zapamiętywania grafiki). Za dopłatą Pink Lemon może przeprowadzić głębsze badania na grupie docelowej, a także sprawdzić projekty pod kątem możliwości ich zarejestrowania jako znaku handlowego w Urzędzie Patentowym. Zadbaj o pozytywny wizerunek swojej firmy!


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj