Oferta online

10 zł

Wartość: 20 zł

Cena: 10 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska InfoBuzer

za godzinny seans inhalacji solankowej w pierwszej w Warszawie Tężni Salin. Dodatkowo podczas seansu możesz odprężyć się przez masaż stóp

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Pierwsza tężnia solna w WarszawieMikroklimat powstały w tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu górnych dróg oddechowychOdprężenie i moc mikroelementów, oczyszczenie i odnowa ciała W tężni Salin używana jest najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy solanka, pozyskiwana na południu Polski. Dla dzieci do lat 7 inhalacje w tężni bezpłatne (podczas wizyty z osobą dorosłą)

Warunki

  • Kupon ważny 3 miesiące - można realizować od 25 marca do 25 czerwca 2012 r.Prosimy o wcześniejsze dokonanie rezerwacji pod numerem tel. 500 053 000W cenie kuponu 60 min. seans w tężni salin + masaż stóp (na życzenie)Możesz kupić kilka kuponów - kupony można łączyć Dla dzieci do lat 7 inhalacje w tężni bezpłatne (podczas wizyty z osobą dorosłą)

Opis szczegółowy

SANATORIUM W WIELKIM MIEŚCIEW pięknej wiklinowej scenerii naszej tężni spróbuj zanużyć się w delikatną mgiełkę solankową słuchając dobrej, łagodnej muzyki. To tak, jak wyjechać do Ciechocinka albo innego kurortu i odetchnąć pełną piersią jodowanym powietrzem. Podczas seansu może odprężyć Cię dodatkowo masaż stóp.CO TO JEST TĘŻNIA?Niegdyś służyła do uzyskiwania soli kuchennej, dziś są ogromnymi inhalatorami w kurortach. Korzystanie z nich to nie tylko przyjemność, ale i samo zdrowie. Mikroklimat powstały wokół tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych. Tężnie zaczęły być wykorzystywane w celach leczniczych wraz z rozwojem dziedzin medycyny uzdrowiskowej. Dzięki temu tężnie stały się miejscem służącym do zażywania inhalacji powstałego w ich otoczeniu aerozolu.TĘŻNIA SALINJest to pierwsza tego typu tężnia w pomieszczeniu zamkniętym. Do inhalacji stosujemy specjalne urządzenia generujące aerozol (mgłę solankową). Mgłę otrzymujemy przez hydrocyklonowanie solanki. W tradycyjnych tężniach wykorzystuje się solanki Bocheńską, Kłodawską, Zabłocką lub z Wieliczki. Najbogatsza w jod, brom oraz inne mikroelementy jest solanka pozyskiwana na południu Polski. Zawiera ona najmniej składników nierozpuszczalnych w wodzie oraz brak w niej zanieczyszczeń. Właśnie tę solankę wykorzystujemy w naszej teżni (według badań specjalistów balneologii i lecznictwa uzdrowiskowego prof dr. hab. I. Ponikowskiej, dr. n. farm. T. Latour i dr. W Szmurło groty, jaskinie i komory solne zbudowane z brył soli, a nieposiadające urządzeń generujących aerozol solankowy, mają TYLKO DZIAŁANIE RELAKSUJĄCE). Komory wyposażone w generator, po przeprowadzeniu badań klinicznych mogą być zakwalifikowane jako urządzenie lecznicze.Wszystkich Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej tężni. Polecamy masaże wyszczuplające i relaksacyjne. Z miłą chęcią w swoim gabinecie przyjmie Cie lekarz medycyny tybetańskiej - irydolog.W ofercie mamy także kosmetyki pielęgnujące z wyciągami ze świeżych roślin.


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.