Oferta online

179 zł

Wartość: 390 zł

Cena: 179 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Groupon

Kraków: 2-4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, kolacją i powitalnym drinkiem od 179 zł w Hotelu Quality SystemKraków***

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

 • Nowoczesny hotel 3 km od Starego Miasta (5 km od Rynku) - gustownie urządzone wnętrza
 • Komfortowo urządzone pokoje z łazienką - telewizor (szeroki wybór kanałów telewizji satelitarnej), telefon, internet
 • Codzienne śniadania w postaci bufetu i 3-daniowa kolacja z lampką wina - restauracja Rosso Nero Ristorante łącząca tradycje polskiej i włoskiej kuchni - menu dostosowywane do zmieniających się pór roku i sezonowych przysmaków
 • Drink powitalny
 • Lokalizacja: Kraków - 290 km od Warszawy, 80 km od Katowic
 • Oferta limitowana

Warunki

 • Groupon ważny do 15.05.2012 z wyłączeniem terminów: 28.04-06.05.2012 i dostępny po zakupie w zakładce „Moje Konto”
 • Oferta obejmuje pobyt dla 2 osób w pokoju dwuosobowym w wersji standard, codzienne śniadania w postaci bufetu, drink powitalny, 1 trzydaniową kolację z lampką wina dla dwojga w 1 z 3 opcji do wyboru:1) 179 zł zamiast 390 zł za 2 dni (1 nocleg)2) 259 zł zamiast 580 zł za 3 dni (2 noclegi)3) 339 zł zamiast 770 zł za 4 dni (3 noclegi)
 • W trakcie pobytu można wykorzystać maks. 1 groupon
 • Dodatkowo 20% zniżki na usługi gastronomiczne, na przedłużenie pobytu oraz parking
 • Konieczna rezerwacja tel. (12) 290 80 00 oraz mailowa: krk@systemhotels.pl. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 72-godz. wyprzedzeniem - w przeciwnym razie groupon przepada. Groupon można zwrócić w ciągu 10 dni od zakupu. Hotel potwierdza rezerwacje w zależności od dostępności terminów

Opis szczegółowy

Kraków: 2-4 dni dla 2 osób ze śniadaniami, kolacją i powitalnym drinkiem od 179 zł w Hotelu Quality System Kraków***

Gustownie urządzone wnętrza Hotelu Quality System Kraków***oraz liczne atrakcje, jakie oferuje on swym gościom, czynią go idealnym miejscem na komfortowy wypoczynek. Kolacja z winem i codzienne śniadania odsłonią przed Wami sekrety polskiej i włoskiej kuchni, a powitalny drink będzie doskonałym wstępem do udanego pobytu i poznawania uroków Krakowa. Wystarczy wybrać 1 z 3 opcji:

1) 179 zł zamiast 390 zł za 2 dni (1 nocleg),
2) 259 zł zamiast 580 zł za 3 dni (2 noclegi),
3) 339 zł zamiast 770 zł za 4 dni (3 noclegi).

Wypoczynek w Hotelu Quality System Kraków***
Po przyjeździe zostaniecie uraczeni powitalnym drinkiem, a do Waszej dyspozycji zostanie oddany stylowo urządzony pokój z łazienką, w którym znajdziecie telewizor z szerokim wyborem kanałów telewizji satelitarnej i telefon. W pokoju można też korzystać z internetu. Codzienne śniadania i kolację złożoną z trzech dań zjecie w hotelowej restauracji Rosso Nero Ristorante, która w znakomity sposób łączy tradycje polskiej i włoskiej kuchni. Potrawy zmieniane są tu wraz z porami roku, aby goście mogli w pełni nacieszyć się przysmakami przyrządzanymi z najlepszych sezonowych produktów.

Zabytki i słynne miejsca Krakowa:

 • Wawel z Zamkiem Królewskim, nazywany perłą krakowskich zabytków. Niegdyś był miejscem, z którego władcy rządzili swym królestwem, a następnie - po przeniesieniu stolicy do Warszawy - pozostał miejscem koronacji i pochówków królów. Dziś można tam zobaczyć liczne stałe ekspozycje dzieł sztuki, a także wystawy czasowe.
 • Kościół Mariacki - jeden z najbardziej znanych zabytków Krakowa. Budowany w XIV i XV w., należy do przykładów architektury gotyku. Znajduje się tu Ołtarz Wielki - dzieło Wita Stwosza, uznawane za arcydzieło rzeźbiarskie późnego gotyku.
 • Sukiennice - jedno z najbardziej charakterystycznych miejsc na zabytkowej mapie miasta. Jego historia sięga czasów panowania księcia Bolesława Wstydliwego, który zobowiązał się wybudować kramy sukienne wymienione w przywileju lokacyjnym Krakowa. Obecnie znajdują się tam kramy z pamiątkami, na piętrze natomiast mieści się Galeria Polskiego Malarstwa i Rzeźby XIX wieku.
 • Muzeum Książąt Czartoryskich - jedno z najstarszych muzeów w Polsce, otwarte w 1878 roku. Gromadzi dzieła malarstwa europejskiego XIII-XVIII w., zabytki europejskiego i islamskiego rzemiosła artystycznego od średniowiecza do XIX w., grafiki, sztuki starożytnej oraz militaria. Najsłynniejszym eksponatem jest „Dama z łasiczką” Leonarda da Vinci. Jest tu też „Krajobraz z miłosiernym Samarytaninem” Rembrandta i wiele innych dzieł malarstwa.
 • Podziemia Rynku w Krakowie - „Śladem europejskiej tożsamości Krakowa” to nazwa wystawy stałej stworzonej przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Ponad 6 tys. m2 z ekspozycjami stałymi i czasowymi umożliwia podróż w czasie i zobaczenie średniowiecznych pozostałości Krakowa na żywo, a także w postaci multimedialnych ekspozycji.

Opinie:
„Przede wszystkim wspaniała obsługa, dokładająca wszelkich starań, żeby klient był zadowolony. Na pewno będę tam wracał w przyszłości” - Antoni, Booking.com.

Hotel Quality System Kraków***

ul. J. Conrada 35, 31-357 Kraków
Strona internetowa

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Hotel Quality System Kraków*** ul. J. Conrada 35 31-357 KrakówStrona internetowa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj