Oferta online

490 zł

Wartość: 900 zł

Cena: 490 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

490.00 zł zamiast 900.00 zł: 3 lub 4 dni w Pensjonacie Bania*** w Białce Tatrzańskiej dla 2 osób wraz ze śniadaniami i wstępem do Termy Bania!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Opcja 2: 3 noclegi dla 2 osób za 735 zł zamiast 1350 zł
  • Możliwość bezpłatnego korzystania z sauny oraz jacuzzi w Pensjonacie
  • Lokalizacja Termy Bania: 50 m od Pensjonatu
  • Pobyt w Białce Tatrzańskiej w Pensjonacie Bania ze śniadaniami w formie bufetu i codziennymi 1-godzinnymi wejściami do Termy Bania (od 9:00 do 11:00 rano)
  • Opcja 1: 2 noclegi dla 2 osób za 490 zł zamiast 900 zł

Opis szczegółowy

Masz ochotę odpocząć u stóp polskich Tatr? Wśród górskiego powietrza i niesamowitych widoków? Zapraszamy cię do Pensjonatu Bania*** w Białce Tatrzańskiej, a do wyboru masz 2 opcje cenowe:- 2 noclegi dla 2 os. za 490 zł zamiast 900 zł- 3 noclegi dla 2 os. za 735 zł zamiast 1350 zł

Do twojej dyspozycji będzie komfortowy pokój, wyposażony w TV, radio, telefon i dostęp do bezprzewodowego internetu. Każdy pokój ma łazienkę z kabiną prysznicową, a wybrane dysponują balkonami z widokiem na Tatry.

Kupon obejmuje też śniadania w formie bufetu. Codziennie rano będziesz mógł korzystać z Termy Bania – ze strefy cichej i głośnej. Strefa głośna to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 34 °C, zjeżdżalnie i rozrywki dla dzieci. Strefa cicha to miejsce dla szukających wyciszenia i odprężenia: 3 baseny z wodą termalną o różnej specyfice i prozdrowotnych właściwościach.

To nie koniec! Z kuponem MyDeal dostaniesz 10% rabatu na usługi gastronomiczne. Czy jesteś gotowy na ten wspaniały relaks w Białce Tatrzańskiej? Jeśli tak, to zamów swój kupon MyDeal już teraz. Nie czekaj, bo ich liczba jest ograniczona!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pensjonat Bania*** ul. Środkowa 181 Białka Tatrzańska

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj