Oferta online

39 zł

Wartość: 107 zł

Cena: 39 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

39.00 zł zamiast 107.00 zł: Idealnie czysty dywan dzięki jedynej na polskim rynku technologii! Transport do domu lub biura! Możesz łączyć kupony!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Odbiór dywanu z dowolnego miejsca w kraju, można łączyć kupony
  • Jedyny serwis dysponujący najnowszym automatem piorącym w Polsce. Opis technologii.
  • 1 kupon obejmuje 6 m2 wypranej powierzchni w pakiecie podstawowym (39 zł) lub antyalergicznym (49 zł)
  • Profesjonalne pranie i suszenie dywanów przy użyciu metody na wskroś wraz z osnową (dogłębnie)-zobacz  film 1, film 2, film 3

Opis szczegółowy

Wyobraź sobie, że chwytasz za telefon, umawiasz się, a ktoś przyjeżdża i zabiera Twój dywan, żebyś po kilku dniach znów mógł się nim cieszyć, ale już stuprocentowo czystym,  suchym i dostarczonym z powrotem wprost do Twoich drzwi. Niemożliwe? A jednak!

Z kuponem MyDeal za profesjonalne pranie i suszenie dywanów w TeleDywanie, jedynym w Polsce serwisie dysponującym innowacyjnym automatem piorącym, zapłacisz mniej. Pakiet podstawowy (usunięcie min. 95% zanieczyszczeń) będzie cię kosztował 39 zł zamiast 107 zł, a pakiet antyalergiczny (usunięcie min. 95% zanieczyszczeń, ozonowanie, impregnacja) – 49 zł zamiast 202 zł. Wystarczy zadzwonić i umówić się, proponując najlepszą dla ciebie porę. Dywan odbierze kierowca lub firma kurierska z dowolnego miejsca na terenie całego kraju (transport dodatkowo płatny). 

TeleDywan jako jedyny w Polsce dysponuje automatem piorącym, który rozmiarami dorównuje autobusowi! Jest to jedyna w Polsce technologia gwarantująca usunięcie stu procent zanieczyszczeń w postaci kurzu, roztoczy, grzybów i bakterii znajdujących się w runie i osnowie dywanu - pranie antyalergiczne. Efekt będzie o wiele lepszy niż przy praniu dywanów powszechnie stosowanymi preparatami i odkurzaczami piorącymi! Suszenie odbywa się w klimatyzowanej komorze, w której komputer dobiera optymalną temperaturę i wilgotność. Nie ma skuteczniejszej metody czyszczenia dywanów!

Powierzając specjalistom z TeleDywanu swój wełniany lub syntetyczny dywan, masz pewność, że oddajesz go we właściwe ręce. Po dokładnym wypraniu i wysuszeniu, czysty i suchy dywan zostanie odwieziony do Twojego domu lub biura. Jeden kupon MyDeal wystarczy na wypranie 6 m2 powierzchni. Zamów dowolną ilość kuponów MyDeal już teraz!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.teledywan.pl Tel.: 801 000 202, 660 160 489

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj