Oferta online

999 zł

Wartość: 1999 zł

Cena: 999 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

999.00 zł zamiast 1999.00 zł: 10-dniowa majówka z 3-dniowym pobytem w Lagos w Portugalii, połączona ze zwiedzaniem Amsterdamu, Paryża, Madrytu, Barcelony i Nicei!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 10-dniowa majówka z 3-dniowym pobytem w Lagos w Portugalii dla 1 osoby w terminie od 27.04.12 do 06.05.12
  • W cenie: 2 noclegi w apartamentach Iberlagos 3*, przejazd komfortowym autokarem, nocleg i śniadania w Paryżu i Nicei, opieka rezydenta, opieka pilota na trasie, pościel i sprzątanie apartamentów
  • Zwiedzanie Amsterdamu, Paryża, Madrytu, Barcelony i Nicei
  • Program animacyjny oraz SMS-owy serwis informacyjny

Opis szczegółowy

Szukasz pomysłu na udaną majówkę? Znaleźliśmy go za ciebie! Zapraszamy cię do Algarve, najpopularniejszego regionu turystycznego na południu Portugalii i do Lagos, królestwa imprez i nocnego życia na portugalskim wybrzeżu. A jakby tego było mało, dopełnieniem wyjazdu będzie zwiedzanie Amsterdamu, Paryża, Madrytu, Barcelony, Nicei, Lizbony!

Za taki pełen atrakcji wyjazd zapłacisz 999 zł zamiast 1999 zł! W cenie kuponu są 2 noclegi w apartamentach Iberlagos 3*, przejazd komfortowym autokarem, nocleg w Paryżu i Nicei, śniadania w Paryżu i Nicei, opieka rezydenta, opieka pilota na trasie, pościel i sprzątanie apartamentów, program animacyjny oraz SMS-owy serwis informacyjny (wiadomości wyjazdowe na twoją komórkę).

Wyjechać możesz z Gdańska, Lublina, Warszawy, Krakowa, Łodzi, Katowic, Poznania lub Wrocławia. Na trasie nocować będziesz w hotelach typu Formule 1 bądź Etap. W Lagos będą to noclegi w apartamentach Iberlagos 3*, bardzo blisko piaszczystej plaży i w odległości kilku minut drogi od centrum Lagos. Apartamenty składają się z 2 pokoi 2 osobowych. Znajduje się w nich w pełni wyposażona kuchnia, wygodne łóżka oraz taras lub balkon. Do dyspozycji gości jest też otwarty duży basen. Pełen program wyjazdu znajdziesz tutaj a zdjęcia z ubiegłorocznej majówki tutaj.

Nie tylko odpoczniesz a piaszczystej plaży, ale też zwiedzisz najpiękniejsza zakątki Europy. Skuś się na taki wyjazd z kuponem MyDeal. Zaplanuj swoją majówkę już dziś!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Organizator: Biuro Podróży Student Travel Akademicka 4 Lublin Tel.: 81 473 73 81

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj