Oferta online

79 zł

Wartość: 199 zł

Cena: 79 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

79.00 zł zamiast 199.00 zł: Ostre, lekkie i wytrzymałe: komplet 5 noży szwajcarskiej jakości z powłoką ceramiczną, 2 lata gwarancji

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Możesz wykorzystać więcej niż 1 kupon
  • Komplet 5 ekskluzywnych noży marki Visser - szwajcarska jakość, powłoka ceramiczna
  • Towar fabrycznie zapakowany w oryginalnym opakowaniu, idealnie nadaje się na prezent
  • Noże wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryte domieszką ceramiki, ostrzone laserowo, 2 lata gwarancji

Opis szczegółowy

Chyba nic tak nie denerwuje podczas przyrządzania potraw, jak tępy nóż, którym nie radzi sobie z krojeniem. Równie irytujące są ostrza, które się łamią lub zaczynają rdzewieć. Dlatego warto sprawić sobie noże stworzone ze szwajcarską precyzją.

Z kuponem MyDeal za komplet 5 ekskluzywnych noży marki Visser z powłoką ceramiczną  zapłacisz 79 zł zamiast 199 zł. Są niesamowicie ostre, lekkie i wytrzymałe!

Noże wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryte domieszką ceramiki, ostrzone laserowo. Posiadają też 2 lata gwarancji. Są odporne na utratę koloru czy rdzewienie. Noże ze stali nierdzewnej trzymają ostrą krawędź bardzo długo. Rękojeść wykonana została z domieszek kauczuku i ABS-u, dzięki czemu doskonale trzyma się w dłoni.

Zestaw fabrycznie zapakowany jest w oryginalnym opakowaniu.  Doskonale nadaje się na prezent. Możesz kupić tyle kuponów, ile chcesz i sprawić komuś miłą niespodziankę. Zrób to już teraz i zapomnij o problemach z krojeniem!

W zestawie:- nóż szefa kuchni, długość ostrza 8\"~20cm - nóż do krojenia, długość ostrza 8\"~20cm - nóż do krojenia chleba, długość ostrza 7\"~19cm - nóż do uniwersalny, długość ostrza 5\"~12.5cm - nóż do filetowania, długość ostrza 3.5\"~8.5cm - estetyczne opakowanie


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.miniprice.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.