Oferta online

450 zł

Wartość: 900 zł

Cena: 450 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

450.00 zł zamiast 900.00 zł: 3 dni dla 2 osób ze śniadaniami i atrakcjami w średniowiecznym Zamku Czocha. Możesz łączyć kupony!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 2 noclegi dla 2 osób ze śniadaniami oraz półmiskiem kasztelańskim w średniowiecznym Zamku Czocha - 40 km od Jeleniej Góry
  • Zwiedzanie zamku z przewodnikiem oraz wejście na siłownię i saunę
  • Dostęp do parkingu i internetu w cenie kuponu
  • Możesz zamówić dowolną liczbę kuponów i łączyć je w dłuższe pobyty

Opis szczegółowy

Lubisz odwiedzać nieznane wcześniej miejsca, poznawać wspaniałe zabytki i odpoczywać aktywnie? Co powiesz na nocleg w średniowiecznym zamku? Teraz masz taką możliwość! Zapraszamy do Zamku Czocha, jednego z niewielu miejsc w Polsce, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością! Razem z MyDeal za dwa dni dla dwóch osób w tym niesamowitym miejscu zapłacisz tylko 450 zł zamiast 900 zł.

Kupon obejmuje dwa noclegi, obfite śniadania oraz półmisek kasztelański w ramach wieczornej uczty. Dodatkowo będziesz mógł skorzystać z siłowni oraz sauny. Przez cały pobyt otrzymasz również dostęp do bezprzewodowego internetu oraz hotelowego parkingu. A to wszystko w malowniczej scenerii doliny rzeki Kwisy.

Najważniejsza jest jednak możliwość zwiedzenia Zamku Czocha, jednego z najpiękniejszych zabytków Dolnego Śląska. Zamek wzniesiono z inicjatywy króla czeskiego Wacława II, w XII wieku jako twierdza obronna. Trzy stulecia później został przebudowany w okazałą rezydencję renesansową. Po wielkim pożarze i okresie zapomnienia, na początku XX wieku Zamek odzyskał dawną świetność dzięki modernizacji, którą powierzono znanemu architektowi Bodo Ebhardtowi. To tylko mały fragment niesamowitej historii Zamku. Wszystkie legendy poznasz po przyjeździe.

Jeśli będziesz czuł niedosyt zwiedzania, wybierz się na wycieczkę samochodową. Możesz odwiedzić m. in. Gryfów Śląski z gotycko-renesansowym kościołem, Biedrzychowice z pałacem barokowym. Masz również możliwość organizacji wycieczek w Góry Izerskie i Karkonosze, bądź Drezna lub Pragi.

Zamek Czocha został wybrany jednym z 12 najatrakcyjniejszych  miejsc na świecie wg tygodnika „Newsweek”. To właśnie tutaj Bogusław Wołoszański umieścił akcję filmu „Tajemnica Twierdzy Szyfrów”. Brzmi ciekawie? W takim razie nie zwlekaj z decyzją i już dziś zarezerwuj termin na swoją średniowieczną przygodę!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Zamek Czocha Stankowice-Sucha 1 Leśna (40 km od Jeleniej Góry) Tel.: 75 72 11 553 zamekczocha@hotelewam.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.