Oferta online

29 zł

Wartość: 318 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Citeam

29 zł zamiast 318 zł za 3-miesięczny kurs on-line zapamiętywania i koncentracji oraz test IQ. Sposób na poprawę efektywności nauki!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Dzięki kursowi:- nauczysz się, jak usystematyzować swoją wiedzę i efektywniej ją wykorzystywać,- poprawisz swoje wyniki w nauce,- lepsza organizacja pracy pozwoli Ci zyskać więcej wolnego czasu,
  • Kurs jest również niezwykle przydatny dla osób uczących się języków obcych,
  • Przekonaj się, że nauka może być lekka, łatwa i przyjemna!

Warunki

  • Potwierdzenie zapisania na kurs zostanie wysłane w ciągu 24h na wskazany adres,
  • Test IQ należy wykonać na stronie treningumyslu.eu w zakładce Test IQ,
  • Po wykonaniu testu, aby otrzymać wynik, należy wpisać numer kuponu w miejscu na kod,
  • Dany numer kuponu możesz wykorzystać tylko raz,
  • Jedna osoba może wykorzystać dowolną ilość kuponów.

Opis szczegółowy

Opis oferty

Z czym kojarzy Ci się nauka? Prawdopodobnie ze żmudnym i nudnym powtarzaniem materiału. Ślęczenie nad książkami i notatkami do późnej nocy, zamykające się ze zmęczenia oczy... Czy naprawdę nie ma innego sposobu? Oczywiście, że jest! Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na kurs zapamiętywania i koncentracji z ponad 90% zniżką, który sprawi, że nauka stanie się prawdziwą przyjemnością!

Co w ofercie?
Czeka na Ciebie precyzyjnie zaplanowane 3-miesięczne szkolenie, którego efektem będzie odkrycie i rozwinięcie w sobie możliwości, których nie byłeś świadom! Kurs prowadzony jest on-line - możesz więc z niego skorzystać bez względu na to, gdzie aktualnie przebywasz. W każdy poniedziałek otrzymasz pakiet niezbędnych materiałów szkoleniowych (omówienie zagadnień teoretycznych, ćwiczenia i testy) oraz harmonogram ćwiczeń na poszczególne dni. Przekonasz się, że Twoja pamięć i zdolność koncentracji ulegną znaczącej poprawie, co szybko przełoży się na lepszą organizację i usystematyzowanie posiadanej wiedzy oraz lepsze wyniki w nauce.

Co jeszcze?
W pakiecie z kursem otrzymasz również test IQ przygotowany przez członka Mensy. Składający się z 20 pytań test został skonstruowany w taki sposób, aby dawać równe szanse każdemu - niezależnie od wykształcenia czy posiadanej wiedzy w poszczególnych dziedzinach nauki. Nie zawiera zadań rachunkowych ani lingwistycznych, dzięki czemu bada inteligencję, a nie wiedzę!

Czeka Cię ważny egzamin, matura lub sesja? Z kuponem Citeam to pestka!

29 318 zł zamiast 289 zł Oszczędzasz 91% Rabatu Kup teraz Kup na prezent

Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Nowy Sącz,Lwowska 24m3

http://www.czytajszybko.eu/

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj