Oferta online

149 zł

Wartość: 299 zł

Cena: 149 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska Adventure Group

149 zamiast 299 za lot samolotem

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Loty odbywają się na terenie Aeroklubu Rybnickiego.
  • Uwaga: aby loty mogły się odbywać na lotnisku nie może zalegać pokrywa śnieżna.
  • Aby zarezerować termin lotu należy 7 dni przed planowaną datą wysłać na adres rezerwacje@adventure-group.pl otrzymany kupon, imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy.
  • Warto zabrać ze sobą aparat lub kamerę, aby wykonać widokowe zdjęcia.

Warunki

  • Lot może zostać przeniesiony na inny termin ze względu na nieodpowiednie warunku pogodowe (burze, opady deszczu, silny wiatr itp.)
  • Lot na samolotem z instruktorem trwa 15 min.
  • Bitel ważny jest do końca października 2012 roku!

Opis szczegółowy

Dziś wszyscy mamy możliwość łatwego i dość przyjemnego podróżowania w przestworzach. Jednak lot na pokładzie samolotu nie jest tym, co lot widokowy bez kilkudziesięciu współpasażerów. Jeżeli kiedykolwiek podróżowałeś samolotem komercyjnych linii lotniczych a chcesz przekonać się co to prawdziwe latanie a przy okazji wykonać zdjęcia lotnicze rejonów Śląska to ta Przygoda jest właśnie dla Ciebie. Wybierz się na loty samolotem, zrób zdjęcia i pokaż znajomym, że dzisiejszy Śląsk to nie ten sam co w latach 70' i 80'.W Przygodzie mogą wziąć udział osoby od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna. Waga Uczestnika nie może przekraczać 120 kg. Loty odbywają się na samolotach EKOLOT JK - 05 JUNIOR, oraz LT 232 Condor. Lot należy rezerwować z tygodniowym wyprzedzeniem, dzień przed planowanym lotem uczestnik zostanie poinformowany o prognozie pogody, a w związku z tym czy lot może się odbyć.Lot samolotem to doskonały pomysł na prezent mikołajkowy lob pod choinkę. Długi okres ważności biletu sprawia, że osoba obdarowana bez kłopotu zdąży go wykorzystać. Jeżeli kupujesz przygodę na prezent i chcesz otrzymać ozdobny voucher Adventure - Group, na którym nie widnieje cena wyślij na adres biuro@adventure-group.pl otrzymany kod po zakupie, a w przeciągu 48 h otrzymasz voucher do przygody.Uwaga: ilość biletów na sezon 2012 limintowana!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

ul. Żroska 332, 44-203 Rybnik

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj