Oferta online

19 zł

Wartość: 39 zł

Cena: 19 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

19.00 zł zamiast 39.00 zł: Stylowy zestaw do wina w eleganckim drewnianym pudełku. Obowiązkowe wyposażenie każdego konesera szlachetnych trunków!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • W zestawie: nóż kelnerski (korkociąg, otwieracz, nożyk), zatyczka do butelki, obcinacz do folii i pierścień na butelkę (łapacz kropel wina)
  • 4-elementowy zestaw do wina w eleganckim drewnianym pudełku
  • Wymiary pudełka: długość 17 cm, szerokość 15 cm, grubość 4 cm

Opis szczegółowy

Gdy odwiedzają cię przyjaciele lub rodzina, w pośpiechu szukasz korkociągu by otworzyć wino, a jedyne co znajdujesz to zużyty i zasłużony już korkociąg, którego lepiej nikomu nie pokazywać? Lub co gorsze, nie masz czym otworzyć butelki? Od dziś będziesz mógł chwalić się wyjątkowym i eleganckim zestawem akcesoriów do wina! A z kuponem MyDeal za taki profesjonalny zestaw w stylowym drewnianym pudełku zapłacisz jedyne 19 zł zamiast 39 zł.

W skład zestawu wchodzi: nóż kelnerski (korkociąg, otwieracz, nożyk), zatyczka do butelki, obcinacz do folii i pierścień na butelkę (łapacz kropel wina). Całość zapakowana jest w gustowne drewniane pudełko (wymiary: długość 17 cm, szerokość 15 cm, grubość 4 cm), dzięki czemu zestaw świetnie nadaje się na prezent!

Akcesoria do wina to obowiązkowe wyposażenie dla każdego miłośnika wyjątkowych trunków! Nie może ich zabraknąć w twoim domu! Zamów więcej i obdaruj najbliższych wyjątkowym prezentem!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.miniprice.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.