Oferta online

25 zł

Wartość: 49 zł

Cena: 25 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

25.00 zł zamiast 49.00 zł: Mocniejsze stawy i ścięgna: 30 kapsułek Flex Vit 1000 z glukozaminą i kolagenem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Zapobiega odwapnianiu kości, działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo
  • Możesz wykorzystać więcej niż 1 kupon
  • Najwyższej jakości preparat chroniący i regenerujący tkankę łączna, ścięgna, stawy, więzadła i torebkę stawową oraz tkankę kostną
  • Opakowanie 30 kapsułek Flex Vit 1000 – glukozamina i kolagen na stawy

Opis szczegółowy

Znasz powiedzenie „sport to zdrowie”? Jest ono prawdziwe, pod warunkiem właściwego dbania o swoje stawy, ścięgna i kości. Częsty wysiłek fizyczny, nadwaga, wiek – to wszystko może nadwyrężyć ich kondycję.

W takich sytuacjach sięgnij profilaktycznie po tabletki Flex Vit 1000. Zawierają one glukozaminę i kolagen, dzięki czemu pomagają dbać o twoje zdrowie. Teraz, dzięki kuponowi MyDeal, za opakowanie (30 tabletek) preparatu zapłacisz 25 zł zamiast 49 zł!

Flex Vit to najwyższej jakości preparat chroniący i regenerujący tkankę łączna, ścięgna, stawy, więzadła i torebkę stawową oraz tkankę kostną. Poprawia ruchomość i elastyczność stawów, regeneruje je i chroni. Działa także działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i zapobiega odwapnianiu kości.

Preparat może być stosowany również jako suplement wspomagający w chorobach zwyrodnieniowych stawów, a także w przypadkach leczenia skutków przeciążenia fizycznego.

Proponowana dawka przy stosowaniu profilaktycznym to 1 kapsułka dziennie, a przy stosowaniu leczniczym 2-3 kapsułki dziennie. W przypadku silnego bólu można przyjmować do 4 kapsułek na dzień.

Pamiętaj, że swoich stawów nie wymienisz na nowe. Dbaj o nie odpowiednio z Flex Vit 1000. Zamów swój kupon (lub kupony!) MyDeal już dziś!

Zawartość składników aktywnych w 1 kapsułce:siarczan glukozaminy: 500mghydrolizat kolagenu: 125mg


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.vital-max.istore.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.