Oferta online

499 zł

Wartość: 1400 zł

Cena: 499 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

499.00 zł zamiast 1400.00 zł: 4 dni dla 2 osób w Leśnym Wzgórzu (499 zł) Willi Świt (599 zł) lub Rabczański Zdrój Medical Spa (899 zł) w Rabce-Zdrój z wyżywieniem i zabiegami!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 4 dni (3 noclegi) dla 2 osób w Leśnym Wzgórzu (499 zł), Willi Świt (599 zł) lub Rabczański Zdrój Medical Spa (899 zł) w Rabce-Zdrój
  • Konsultacja lekarska oraz pakiet zabiegów leczniczych w Zakładzie Przyrodoleczniczym oraz w Medical Spa Rabczański Zdrój, m.in. inhalacje solankowe, jaskinia solna, siłownia, masaż kręgosłupa, nordic-walking, sauna solna
  • Wyżywienie: 3 śniadania, 2 obiady, 3 kolacje

Opis szczegółowy

Kiedy organizm zaczyna się buntować na twój tryb życia, pora zareagować. Bóle pleców, zmęczenie czy ciągły niedobór snu to sygnały mówiące, że potrzebny ci urlop. Najlepiej w Rabce-Zdroju!

Z kuponem MyDeal za 3 noclegi dla 2 osób w Leśnym Wzgórzu zapłacis 499 zł zamiast 1400 zł, w Willi Świt 599 zł zamiast 1800 zł, a w Rabczański Zdrój Medical Spa 899 zł zamiast 2200 zł. Każdy kupon to wóeniwż wyżywienie – 3 śniadania, 2 obiady i 3 kolacje, konsultacja lekarska oraz pakiet zabiegów leczniczych w Zakładzie Przyrodoleczniczym oraz w Medical Spa Rabczański Zdrój.

W cenie kuponu są: inhalacje solankowe (2x), gimnastyka poranna w Parku Zdrojowym przy tężni (2x), masaż kręgosłupa, nordic-walking, kąpiel solankowa, wybrany zabieg Spa z pakietu „Solankowa Rozkosz”, seans w jaskini solnej, nielimitowane wejście na siłownię (2x) oraz nielimitowane wejście do sauny solnej    (2x). W czwartki odbywają się wieczorki taneczne.

Ośrodek Leśne Wzgórze znajduje się na południowo-wschodnim zboczu góry Krzywoń. Oferuje pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami oraz typu studio. Do dyspozycji gości jest ogólnodostępna jadalnia i świetlica. Wokół obiektu znajduje się duży ogród z miejscem na ognisko, grila oraz z placem zabaw dla dzieci. Teren wokół obiektu jest ogrodzony, a dla zmotoryzowanych jest parking.

Ośrodek Willa Świt położony jest w spokojnej dzielnicy uzdrowiskowej, naprzeciwko Parku Zdrojowego z placami zabaw, miasteczkiem komunikacyjnym, boiskami sportowymi oraz ścieżką zdrowia i ścieżkami rowerowymi. Willa Świt oferuje komfortowe pokoje 1,2,3 osobowe oraz typu studio z łazienkami. Pokoje wyposażone są w telewizory oraz czajniki. Jest też ogólnodostępna jadalnia i świetlica z telewizorem, ogród z miejscem na grilla i parking

Rabczański Zdrój Medical Spa położony jest w centrum, w uzdrowiskowej strefie A, przy Parku Zdrojowym. Ośrodek dysponuje pokojami 1,2,3 osobowymi z łazienkami oraz typu studio. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, telefon, czajnik elektryczny oraz posiadają dostęp do internetu. Na terenie znajduje się baza odnowy biologicznej i strefa Spa z jacuzzi, sauną parową i solną oraz siłownię.

Czy już wiesz, które miejsce wolisz? W takim razie nie czekaj, tylko już dziś kliknij Kup Teraz i zaplanuj wypoczynek w Rabce-Zdrój!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Rabczański Zdrój Medical Spa Roztoki 7 Rabka-Zdrój Tel.: 18 26 93 410 recepcja@rabczanskizdroj.pl Świt ul. Brzozowa 1 Rabka-Zdrój Tel.: 18 26 76 663 swit@uzdrowisko-rabka.pl Leśne Wzgórze ul. Pasieczna 4 Rabka-Zdrój Tel.: 18 26 77 257 recepcja@rabczanskizdroj.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.