Oferta online

49 zł

Wartość: 99 zł

Cena: 49 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

49 zł za poradnik „Jak stworzyć skuteczną kampanię w Google AdWords”. Naucz się samodzielnie prowadzić najpopularniejszą w Internecie kampanię reklamową!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • Oferta limitowana - 40 kuponów.
  • Przedmiotem oferty jest poradnik „Jak stworzyć skuteczną kampanię w Google Adwords”.
  • Ten praktyczny i kompleksowy poradnik poprowadzi Cię krok po kroku przez wszystkie etapy budowania, obsługi i optymalizacji skutecznej kampanii w wyszukiwarce.

Warunki

  • Oferta ważna od 21.03.2012 do 01.04.2012.
  • Kupon ważny od 21.03.2012 do 31.05.2012. W przypadku niewykorzystania, kupon przepada.
  • Po zakupie prosimy przesłać kod PIN kuponu na adres: info@internet-planet.pl lub podać telefonicznie: 664 718 184.

Opis szczegółowy

Reklama w linkach sponsorowanych Google Adwords to najczęściej wybierana forma promocji w Internecie.Chcesz reklamować się w Adwords, ale nie wiesz jak zacząć?Masz już kampanię, ale nie jesteś w pełni zadowolony i chciałbyś wycisnąć z niej jeszcze więcej i obniżyć koszty?Przekonaj się, że to wcale nie jest trudne. Ten intuicyjny poradnik pomoże Ci w zbudowaniu efektywnej kampanii, która przyniesie Twojej firmie wymierne korzyści:wypromujesz swoją stronę w sieci i zwiększysz ilość odwiedzających (potencjalni klienci szybko i bez problemu znajdą Twoją firmę w Internecie!), zdobędziesz nowych klientów w efektywny i tani sposób,obniżysz koszty kampanii i ceny za klik (CPC)!Teraz nie musisz już wydawać kilkuset złotych miesięcznie na obsługę swojej kampanii w agencjach interaktywnych. Naucz się, jak to robić samodzielnie!Tutorial "Reklama Google AdWords" zawiera: Pełną prezentację ze szkolenia „Reklama Google Adwords” w postaci slajdów (format pdf).Słowniczek – podstawowe pojęcia Google wraz z objaśnieniami.Poradnik „Tworzenie skutecznych reklam”.Poradnik „Wykluczające słowa kluczowe”.Poradnik dotyczący zwiększania Wyniku Jakości.Poradnik „Optymalizacja strony docelowej pod kampanię Adwords”.Poradnik „Najczęściej popełniane błędy w kampaniach Adwords i jak ich unikać”.Zbór linków i stron internetowych z pożytecznymi materiałami dotyczącymi reklamy Google Adwords.Prezentacja jest opracowana graficznie w postaci przejrzystych slajdów. Uzupełnieniem prezentacji są tekstowe poradniki, które zawierają rozszerzone informacje  dotyczące konkretnych zagadnień. Reklama Google AdWords" to wszechstronny i kompleksowy poradnik. Zawiera wiele informacji zarówno dla początkujących jak i średnio-zaawansowanych, a wszystko przedstawione zostało w prosty, intuicyjny i przejrzysty sposób. Co więcej - jest to najbardziej aktualne kompendium wiedzy o tej formie internetowej promocji - ostatnia aktualizacja tutoriala miała miejsce w marcu 2012 roku! Dzięki niemu uzyskasz praktyczną wiedzę i rozwiniesz nowe umiejętności!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Niedźwiedzia 29B 02-737 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj