Oferta online

2388 zł

Wartość: 3588 zł

Cena: 2388 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

2388 zł zamiast 3588 zł za Wirtualne Biuro dla Twojej firmy! To tylko 199 zł zamiast 299 zł miesięcznie! Zwiększ prestiż swojej firmy!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 firma może zakupić 1 voucher.
  • Oferta dotyczy prowadzenia wirtualnego biura (rejestracja Twojego biura pod prestiżowym adresem, obsługa korespondencji, dedykowana linia telefoniczna, odbiór połączeń w imieniu firmy, powiadomienia w panelu klienta) przez 1 rok.
  • Po dokonaniu płatności klient otrzyma 2 egzemplarze umowy potwierdzające fakt jej zawarcia. Jest ona niezbędna przy rejestracji firmy w urzędach. W celu zapoznania się z umową, prosimy o kontakt: info@biznesspot.pl
  • Oferta limitowana - 100 voucherów.

Warunki

  • Oferta ważna od 20.03.2012 r. do 20.06.2012 r.
  • UWAGA! Podjęcie współpracy wymaga podpisania umowy.
  • Vouchery są ważne od 20.03.2012 r. do 20.07.2012 r.
  • Po zakupie vouchera, proszę o kontakt: info@biznesspot.pl

Opis szczegółowy

Szukasz prestiżowego adresu dla swojej firmy? Masz właśnie przed sobą niepowtarzalną okazję! Firma Biznes Spot oferuje Tobie ekskluzywny adres do rejestracji swojego przedsiębiorstwa. W samym centrum Warszawy,  wśród najznakomitszych państwowych i kulturalnych instytucji! Z nami niczym nie ryzykujesz, a my zapewniamy ze swojej strony rzetelne wykonanie usługi.Nasza oferta obejmuje:Prestiżowy adres do rejestracji Twojego przedsiębiorstwa:Rejestracja pod adresem w samym centrum Warszawy: Pl. Powstańców Warszawy 2.Obsługa korespondencji:Adres swojej siedziby możesz umieścić na wizytówkach, papierze firmowym, kopertach, podać wszystkim kontrahentom, natomiast my odbieramy wszystkie Twoje przesyłki pocztowe i kurierskie,  co tydzień przesyłamy je pod wskazany przez Ciebie adres.Dedykowana linia telefoniczna:Otrzymujesz lokalny numer telefonu z możliwością nagrania powitania. Opłata za nagranie jest ustalana indywidualnie.Odbiór połączeń w imieniu firmy:Wszystkie połączenia odbiera profesjonalna sekretarka używając nazwy Twojej firmy. Zanotuje ona treść rozmowy, przekieruje połączenie na wskazany przez Ciebie numer telefonu (opłata zgodna z cennikiem).Telefony są odbierane od poniedziałku do piątku (wyłączając święta) w godzinach 9.00-17.00. Powiadomienia w panelu klienta:W panelu klienta rejestrujemy wszystkie odebrane połączenia do Twojej firmy z krótką notatką o treści rozmowy oraz sam fakt otrzymania korespondencji z informacją o jej nadawcy. Na Twoje życzenie umieścimy tam również jej skan. Skanowanie będzie opłacane dodatkowo, zgodnie z obowiązującym cennikiem.Oferta dotyczy wykonywania powyższych usług przez 1 rok. Dodatkowo możesz na nas liczyć, gdy rejestrujesz firmę w urzędach: przygotujemy umowę spółki, wypełniamy wnioski i zawozimy je do urzędów.Korzystając z naszej oferty podnosisz tym samym prestiż swojej firmy. Pamiętaj, że lokalizacja w jakiej znajduje się przedsiębiorstwo także ma ogromny wpływ na kreowanie jego pozytywnego wizerunku.Nie pozwól, by wyprzedziła Cię konkurencja i bez wahania skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pl. Powstańców Warszawy 2 00-030 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj