Oferta online

468 zł

Wartość: 1908 zł

Cena: 468 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska B2Bdeal

468 zł zamiast 1908 zł za prestiżowy adres do rejestracji Twojej firmy! To tylko 39 zł za miesiąc! Pokaż swoją firmę od najlepszej strony!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 1 firma może zakupić 1 voucher.
  • Po dokonaniu płatności klient otrzyma 2 egzemplarze umowy potwierdzające fakt jej zawarcia. Jest ona niezbędna do rejestracji firmy w urzędach. W celu zapoznania się z umową, prosimy o kontakt info@biznesspot.pl.
  • Oferta limitowana - 100 voucherów.
  • Oferta dotyczy: zarejestrowania firmy w centrum Warszawy, obsługi korespondencji oraz obsługi Panelu Klienta przez jeden rok.

Warunki

  • Voucher ważny od 20.03.2012 r. do 20.07.2012 r.
  • UWAGA! Podjęcie współpracy wymaga podpisania umowy.
  • Po zakupie vouchera, proszę o kontakt: info@biznesspot.pl.
  • W przypadku niewykorzystania do 20.07.2012 r., voucher przepada.
  • Oferta ważna od 20.03.2012 r. do 20.06.2012 r.

Opis szczegółowy

Jeśli nie chcesz rejestrować firmy w domu, a chcesz mieć swój biznes w prestiżowym miejscu, mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Oferujemy prestiżowy adres w samym centrum Warszawy, przy Pl. Powstańców Warszawy 2.Nasza oferta obejmuje:Zarejestrowanie firmy w samym centrum Warszawy,Obsługa korespondencji:Adres swojej firmy możesz umieścić na kopertach, dokumentach służbowych czy wizytówkach, tym samym informując wszystkich swoich kontrahentów.Natomiast my będziemy odbierać Twoje przesyłki pocztowe i kurierskie, a następnie – co tydzień  bedziemy je odsyłać na wskazany przez Ciebie adres.Obsługa Panelu Klienta:W panelu klienta rejestrujemy fakt otrzymania korespondencji z informacją o jej nadawcy. Na Twoje życzenie umieszczamy tam również jej skan. Skanowanie jest opłacane dodatkowo, zgodnie z obowiązującym cennikiem.Cena oferty dotyczy wykonywania powyższych usług przez 1 rok.Korzystając z naszej propozycji zyskujesz wyjątkowo atrakcyjną lokalizację. To również od niej zależy wizerunek Twojej firmy oraz do jak wielu klientów jesteś w stanie dotrzeć. Warto skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty i kreować pozytywny obraz swojego przedsiębiorstwa.Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na naszą pomoc z załatwianiem formalności związanych z rejestracją firmy.Adres, jaki Tobie proponujemy niesie ze sobą same korzyści:Minimalny koszt utrzymywania siedziby Twojej firmy, przy zachowaniu wszystkich podstawowych funkcji biura.Natychmiastowa informacja o otrzymanej korespondencji.Profesjonalny wizerunek firmy.Adres siedziby firmy inny niż adres zamieszkania.Oszczędność czasu.Nie pozwól, aby konkurencja Cię wyprzedziła i natychmiast skorzystaj z naszej oferty!


Lokalizacja na mapie

Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

Pl. Powstańców Warszawy 2 00-030 Warszawa

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj