Oferta online

594 zł

Wartość: 1198 zł

Cena: 594 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

594.00 zł zamiast 1198.00 zł: Urlop nad słonecznym Adriatykiem! 7 nocy w apartamentach 3* we Włoszech i transport komfortowym autokarem!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 7 noclegów w apartamentach 3* z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym
  • Wycieczka do Bibione we Włoszech, nad brzegiem Adriatyku
  • Transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klimatyzacja, video/DVD). WYJAZD Z WARSZAWY POTWIERDZONY
  • W cenie: serwis plażowy (1 parasol + 1 leżak + 1 krzesło), opłata klimatyczna, ubezpieczenie NNW, KL, podatek VAT

Opis szczegółowy

Masz ochotę poleżeć na plaży, odpocząć od codziennych obowiązków i nacieszyć się pięknymi widokami? Już dziś zaplanuj swoje wakacje we Włoszech! Z kuponem MyDeal za wycieczkę do Bibione, nad samym brzegiem Adriatyku, zapłacisz 594 zł zamiast 1198 zł!

Na miejsce dotrzesz autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klimatyzacja, video/DVD). 7 nocy spędzisz w apartamentach 3* z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Zlokalizowane są w odległości od 50-200m od plaży, w budynkach znajduje się winda oraz udogodnienia dla niepełnosprawnych.

Każdy z apartamentów posiada obszerny taras lub balkon, większość z nich ma także widok na morze. Niektóre apartamenty są klimatyzowane, a wszystkie posiadają markizy zewnętrzne, chroniące przed słońcem.

Bibione to nadmorska miejscowość z ponad dziesięciokilometrową plażą ze złocistym, drobniutkim piaskiem. To idealne miejsce, by spokojnie wypocząć. W mieście znajdziesz też liczne sklepy, świetną infrastrukturę sportowa, miejsca rozrywek i spektakli. Od 1996 roku Bibione jest również centrum termalnym z doskonałym, całorocznym zakładem termalnym!

Kupon MyDeal obejmuje też serwis plażowy (1 parasol + 1 leżak + 1 krzesło), opłatę klimatyczna, ubezpieczenie NNW, KL oraz podatek VAT. Po prostu wybierz najlepszy termin i kliknij Kup Teraz. A może namówisz też znajomych i pojedziecie do Włoch razem?


Promocja zakończona

Zapisz się

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj