Oferta online

29 zł

Wartość: 117 zł

Cena: 29 zł

Oszczędzasz: b/d

Oferta z: Polska MyDeal

29.00 zł zamiast 117.00 zł: Schudnij skutecznie: 3-miesięczna dieta odchudzająca ułożona specjalnie dla ciebie i filmy z ćwiczeniami fitness!

Zniżka zakupów grupowych z całego kraju

Ważne

  • 3-miesięczna dieta odchudzająca ułożona przez zespół ekspertów z DietaDlaZdrowia.pl
  • Filmy z ćwiczeniami fitness „Dla Niej” i „Dla Niego” gratis
  • Dzień po dniu spalasz tkankę tłuszczową, a efekty zaczniesz zauważać już po pierwszym tygodniu, bez efektu jo-jo
  • Program dietetyczny zawiera zestaw 5 zróżnicowanych posiłków wraz z niezbędnymi przepisami

Opis szczegółowy

Chcesz zrzucić kilka kilogramów i poczuć się lepiej na wiosnę? Wybierz dietę, która będzie bezpieczna, zrównoważona, a przede wszystkim skuteczna. Wybierz 3-miesięczną dietę ułożoną przez zespół ekspertów z DietaDlaZdrowia.pl. Z kuponem MyDeal zapłacisz za nią 29 zł zamiast 117 zł.

DietaDlaZdrowia.pl to idealnie dobrany i dopasowany specjalnie dla ciebie jadłospis. Dzień po dniu spalasz tkankę tłuszczową, a efekty zaczniesz zauważać po pierwszym tygodniu. Zaczniesz gubić centymetry w biodrach, udach i talii. Jednocześnie gospodarka wodna organizmu pozostanie utrzymana na prawidłowym poziomie.

Program dietetyczny zawiera zestaw 5 zróżnicowanych posiłków (wraz z niezbędnymi przepisami) na każdy dzień diety. Jeśli nie odpowiada ci któryś z proponowanych posiłków – nie ma problemu, w każdej chwili możesz wymienić go na inny.

Twoje dzienne menu będzie bogate we wszystkie składniki odżywcze, witaminy i minerały, które pozostają ze sobą w zdrowych proporcjach. Unikniesz efektu jo-jo. Będziesz chudnąć stopniowo i z łatwością przyzwyczajasz się do zdrowych nawyków żywieniowych. 

Otrzymasz też dodatkowo filmy z ćwiczeniami fitness w dwóch wersjach „Dla Niej” i „Dla Niego” gratis! Będą one dostępne w koncie użytkownika pod zakładką „Filmy”.

Jak zamówić dietę? Kliknij zakładkę „kup dietę”, w pole kod rabatowy wpisz numer kuponu, a system poprowadzi cię przez kolejne kroki: rejestrację i krótki wywiad żywieniowy, a następnie wygeneruje dietę dostosowaną do twojego stylu życia, wzrostu i obecnej wagi. Tak niewiele wystarczy, by schudnąć – kliknij Kup Teraz i skorzystaj z okazji!


Promocja zakończona

Zapisz się

Adres

www.dietadlazdrowia.pl

Pokaż schowek

Mój schowek

Nie wysyłamy żadnych wiadomości na podany email.

Top najlepszych okazji dzisiaj

Najlepsze okazje

Uuuppssss...GoDealla ma problemy z odrzuceniem gorszych ofert...prawdopodobnie liczba dobrych ofert jest tak duża, że nawet używając radioaktywnego promienia nie może sobie poradzić.